Батько чоловіка йде з домівки, коли ми приходимо в гості, щоб не бачити мене. А все через те, що ми з ним посварилися, коли я його сина не пустила ночувати додому

Мій чоловік прийшов додому після другої зміни о 12 ночі. Я вийшла до нього і намагалася удати вигляд, що все добре, щоб не було скандалу. Але на жаль, без нього не обійшлося.

Спочатку чоловік говорив мені, що він проти моєї нової роботи, потім коли я сказала, що він повинен допомагати мені, він почав психувати й говорити, що він буде в ролі жінки. А коли дитина з’явиться, то він буде сидіти в декреті.

Ну я то розумію, що він це все говорив іронічно. А потім у нас слово за слово і ми посварилися. Я дуже хочу (або хотіла) зберегти нашу маленьку сім’ю. Я перша пішла на примирення. Начебто помирилися, але на наступний день було все ще гірше.

Ми ще згадали й про колишніх (і він і я). Загалом з нашої сварки вийшло так, що винна в усьому я. На наступний день, він взагалі не прийшов додому після роботи, сидів в машині й заливав своє “горе”.

Я ж знову пішла до нього миритися, але він мене своїми словами так вивів, що я через свої нерви вибила з його рук пляшку. (Тут я правда винна, не стримала моїх емоцій). Загалом знову лайка.

На наступний день, мій чоловіче зібрався ночувати пару днів у своїх батьків, про що він мені хоч повідомив. Ближче до вечора подзвонив мені його батько і почав мене вимовляти, яка я погана дружина і як це я так бідного мужика довела до того, що він не хоче ночувати вдома.

Я почала йому все пояснювати як і що було, але цього мені не треба було робити. Загалом його батько довів мене до того, що я сказала батькові, що якщо його синок не прийде сьогодні ночувати додому, то нехай збирає свої речі і йде з квартири (це моя квартира, яку я взяла в іпотеку за 2 роки до нашого весілля).

На наступний день мій чоловік виявив бажання зі мною помиритися. Ми помирилися”. Ми дійсно не лаялися і спілкуємося з того часу “нормально”. Але його ставлення стало теж не таким яким воно було.

Ось ніби все добре, а відноситься до мене як до якоїсь ганчірки. Тобто в його розмові постійно присутня тема близькості. У ліжку не було ніякої ніжності, все так грубо. І мене це вражає. Він ніколи до мене так не ставився і ніколи так зі мною не розмовляв.

Я боюся, що якщо я йому зараз це скажу, то у нас знову буде скандал. А вчора ввечері, ми їздили до його батьків на трохи, по справі. Так його батько пішов з дому, щоб мене не бачити.

Я тепер зовсім заплуталася. Я не знаю як мені поступити. З одного боку я люблю цю людину, а з іншого я його перестаю поважати. Мені дуже погано душевно.

Related Post

Чоловік злякався, тому що він залишив дружину одну на багато роківЧоловік злякався, тому що він залишив дружину одну на багато років

Олексій їхав додому з Німеччини на автобусі. Він не був в Україні 5 років. Чоловік переживав, чи дочекається дружина його, адже багато часу пройшло з того дня, як він поїхав.

Із щоденників молодої матусіІз щоденників молодої матусі

Я мама 2 прекрасних діток. Я їх дуже люблю, вони подарували мені стільки всього прекрасного, багато емоцій, щастя, радість материнства, а ще недоспані ночі, розтяжки на животі та ногах, проблеми