fbpx

Батько чоловіка йде з домівки, коли ми приходимо в гості, щоб не бачити мене. А все через те, що ми з ним посварилися, коли я його сина не пустила ночувати додому

Мій чоловік прийшов додому після другої зміни о 12 ночі. Я вийшла до нього і намагалася удати вигляд, що все добре, щоб не було скандалу. Але на жаль, без нього не обійшлося.

Спочатку чоловік говорив мені, що він проти моєї нової роботи, потім коли я сказала, що він повинен допомагати мені, він почав психувати й говорити, що він буде в ролі жінки. А коли дитина з’явиться, то він буде сидіти в декреті.

Ну я то розумію, що він це все говорив іронічно. А потім у нас слово за слово і ми посварилися. Я дуже хочу (або хотіла) зберегти нашу маленьку сім’ю. Я перша пішла на примирення. Начебто помирилися, але на наступний день було все ще гірше.

Ми ще згадали й про колишніх (і він і я). Загалом з нашої сварки вийшло так, що винна в усьому я. На наступний день, він взагалі не прийшов додому після роботи, сидів в машині й заливав своє “горе”.

Я ж знову пішла до нього миритися, але він мене своїми словами так вивів, що я через свої нерви вибила з його рук пляшку. (Тут я правда винна, не стримала моїх емоцій). Загалом знову лайка.

На наступний день, мій чоловіче зібрався ночувати пару днів у своїх батьків, про що він мені хоч повідомив. Ближче до вечора подзвонив мені його батько і почав мене вимовляти, яка я погана дружина і як це я так бідного мужика довела до того, що він не хоче ночувати вдома.

Я почала йому все пояснювати як і що було, але цього мені не треба було робити. Загалом його батько довів мене до того, що я сказала батькові, що якщо його синок не прийде сьогодні ночувати додому, то нехай збирає свої речі і йде з квартири (це моя квартира, яку я взяла в іпотеку за 2 роки до нашого весілля).

На наступний день мій чоловік виявив бажання зі мною помиритися. Ми помирилися”. Ми дійсно не лаялися і спілкуємося з того часу “нормально”. Але його ставлення стало теж не таким яким воно було.

Ось ніби все добре, а відноситься до мене як до якоїсь ганчірки. Тобто в його розмові постійно присутня тема близькості. У ліжку не було ніякої ніжності, все так грубо. І мене це вражає. Він ніколи до мене так не ставився і ніколи так зі мною не розмовляв.

Я боюся, що якщо я йому зараз це скажу, то у нас знову буде скандал. А вчора ввечері, ми їздили до його батьків на трохи, по справі. Так його батько пішов з дому, щоб мене не бачити.

Я тепер зовсім заплуталася. Я не знаю як мені поступити. З одного боку я люблю цю людину, а з іншого я його перестаю поважати. Мені дуже погано душевно.

Related Post

Мама так і сказала: “Якщо в подолі принесеш – на порозі не з’являйся”Мама так і сказала: “Якщо в подолі принесеш – на порозі не з’являйся”

Сумна історія мого життя. Коли мені було 18 років, я сильно закохалася в хлопця трохи старшого за мене. Тоді вчилася на другому курсі університету. І тут в мої відносини почали

Знайшла любовну переписку чоловікаЗнайшла любовну переписку чоловіка

Живемо з чоловіком 13 років. Побачила у нього у телефоні переписку з іншою жінкою. Це було спілкування коханців, а не друзів. Влаштувала йому скандал. Сказав, що припинить. Через день знову

facebook