fbpx

Батько хвалиться моїми успіхами, хоча покинув сім’ю, коли мені було три роки

Я живу з матір’ю, батько пішов від нас, коли мені було три роки (зараз мені 19). Тепер він живе в іншому місті з новою сім’єю і має ще одного сина.

Всі ці роки він практично не з’являвся, тільки іноді на свята. На аліменти мати подавати не стала, горда, а він і радий, дрібними подачками обмежився. Періодично приїжджав на день народження, а одного разу приїхав зі своїм молодшим сином, щоб познайомити нас.

У нього взагалі якась нав’язлива ідея, що він є батьком двох синів. Не встигнемо десь сфотографуватися, як відразу викладає у себе на сторінці фотозвіт з підписом — «я і мої сини». Особливо дратує, коли він залазить до моєї групи з дзюдо, бере там фотки і потім розміщує у себе на сторінці. Наче він має якесь відношення до моїх досягнень!

Я вже мільйон разів просив цього не робити, але відповідь одна: «Я тобою пишаюся! ». Раніше б так говорив, коли мені форму не було на що купити. А нещодавно взагалі виявив у нього на сторінці свої дитячі фото. Цілу добірку під заголовком – “Перші кроки юного чемпіона”. Уявляєте?

Я, звичайно, відразу зателефонував і попросив прибрати, а він відмовився. Говорить: «я твоїй матері за них гроші заплатив». Я був у шоці! Спочатку не повірив, а потім почав у мами допитуватись. І з’ясувалося, що в один із його приїздів він справді випросив у неї один із моїх дитячих альбомів. Їй тоді були дуже потрібні гроші, і він її«виручив». А коли їхав, забрав альбом, а їй незручно було йому відмовити. І тепер праворуч і ліворуч світить фотками, як він тримав.  А те, що цих фото лише до трьох років ніяк не коментує.

Мрію вивести його на чисту воду, але не хочеться опускатися до негативу у коментарях. Добре, що мені вже виповнилося вісімнадцять, і я від нього ніяк не залежу. Шкода, що коли паспорт отримував, прізвище не змінив, але й зараз ще не пізно.

Related Post

Чоловік мені ближче, ніж рідна мати….Чоловік мені ближче, ніж рідна мати….

Дивно, як абсолютно чужий і незнайомий чоловік може стати рідніше всіх. Моя бабуся жартома говорила, що доля жінки – все життя жити поруч з незнайомим чоловіком, а потім ще дивитися,