fbpx

Батько моєї невістки – мій колишній хлопець. Я про це дізналася випадково і поки що ніхто з моїх рідних про це не знає, а скоро планується «знайомство» з майбутніми сватами

Син на третьому курсі став зустрічатися з дівчиною-Першокурсниця з інституту. Незабаром познайомив з нею і нас.

Гарна дівчина, нам дуже сподобалася. Через два роки серйозних відносин, коли син закінчив інститут, молодь зняла квартиру.

У них вийшла нормальна, міцна сім’я, але без штампів у паспорті: просто вони вважали, що формальності – не найважливіше в сімейних відносинах.

Ми з чоловіком теж не наполягали – головне, щоб кохали одне одного.

З батьками невістки – майбутніми сватами ми не були знайомі, вони живуть в іншій країні, колись теж була частиною «великого і могутнього».

Невістка приїхала вчитися до нашого міста тому, що її батько родом звідси. Далі ми не з’ясовували, хто він, в нашому містах-мільйонниках сусідів по сходовій площадці не знаєш. Знали тільки, що в її батька невеликий бізнес і він непогано допомагає молодим фінансово, втім, як і ми з чоловіком.

Нещодавно, в день народження чоловіка, молодята прийшли до нас в гості з подарунками.

Добре посиділи, поспілкувалися, а потім розмова перейшла про батьків невістки. Вони збиралися на новий рік прилетіти, приведуть дочку, познайомитися з майбутнім (по факту – справжніми) сватами.

У розмові я згадала, що навіть не бачила їх фото, на що син з невісткою сказали, що ми живемо в другому десятилітті 21-го століття, і цю проблему можна миттєво вирішити.

Невістка тут же зайшла в інтернет і через хвилину ми з чоловіком вже розглядали фотографії сватів.

Це був шок. Я, звичайно, не подала виду, але в самої все попливло перед очима і серце мало не вилетіла – я добре знала свого свата. Навіть занадто добре: я з ним зустрічалася в студентські роки.

Так, що вже там – ми жили разом. Він займався якимось не зовсім легальним бізнесом і незабаром у нього почалися неприємності з законом, а може і з подільниками.

А потім він сказав мені, що йому потрібно на час виїхати, поки все не вляжеться. Куди – не говорив, щоб в разі чого на нього не вийшли, натиснув на мене. Він клявся мені, що обов’язково повернеться або викличе мене до себе. Більше я про нього нічого не чула.

Своєму чоловікові я нічого ще не розповіла, але мабуть, доведеться. Тому що рано чи пізно все це спливе і буде ще гірше.

Була в цій справі одна нестиковка – прізвище моєї невістки. І я в розмові м’яко зачепила цю тему, мовляв, якщо батько звідси, то для наших місць у нього дивне прізвище. На що дівчина без задньої думки розповіла, що батько взяв прізвище дружини (її матері), а поїхав звідси через якісь неприємності по бізнесу. І назвала справжнє прізвище батька, добре мені знайоме, настільки добре, що я навіть приміряла його до себе колись.

І ось, через пару місяців я знову його побачу. Навіть не знаю, як себе вести в цій ситуації. Може, потрібно якось повідомити йому моє дівоче прізвище, щоб він зрозумів, хто його майбутня сваха?

А то може ще завалиться в передпокої в обморок від несподіванки. У сина-то прізвище мого чоловіка, так що він не здогадується про сюрприз, який його чекає в аеропорту.

Related Post

Коротко про перевиховання кобелів. Моя сестра думала, що люди змінюються. Я її довела, що її новий хлопець скотинаКоротко про перевиховання кобелів. Моя сестра думала, що люди змінюються. Я її довела, що її новий хлопець скотина

Завжди зі скепсисом ставилася до витівок з перевиховання. Та й взагалі не розумію сенс перевиховання. Горбатого, як відомо … Ні, я цілком за перевиховання, але тільки якщо маємо справу з

Закохалась у одруженого … Іронічно вийшлоЗакохалась у одруженого … Іронічно вийшло

Ніяк не виходить бути разом. Історія безглузда-то за своєю суттю. Шкода, що це моя безглузда історія. Я закохалася в одруженого чоловіка. Я вважаю, що ще тоді, шість років тому, він про

facebook