Батько не схвалює майбутнє весілля

З коханим ми разом вже три роки. Рік тому він зробив мені пропозицію. Я на радощах розповіла це моєму батькові. Він в розлученні, з матір’ю не спілкуємося. Його реакція мене вразила, замість радості і підтримки я почула: «Ти мені кинь це, вчися!» Всі обговорення весілля закінчуються скандалом.

Я розумію, що мої очікування – мої проблеми. Але зараз мені складно перейти на новий рівень без підтримки моєї сім’ї. Я впала в зневіру і не знаю, що робити. Зібрати речі і піти у мене не виходить. Щось всередині тримає. Страшно за своє майбутнє, не знаю, що робити.

Ольга, 21 рік
Ольга, ви чекали підтримки і схвалення батька, але реакція виявилася іншою. Що сталося з вами після його відповіді? Неначе вся радість майбутнього заміжжя зійшла нанівець без його благословення. Ви пишете, що щось тримає, не дає зробити вибір. Прислухайтеся до себе, що це може бути: сумніви в хлопці, внутрішню згоду з батьком, страх вчинити всупереч його бажанню чи щось інше.

Чи відчуваєте ви себе дорослою, самостійною, готової вести спільне господарство з майбутнім чоловіком, взяти на себе зобов’язання?

Чи заробляєте гроші або ваші витрати оплачує батько? Ви пишете, вам складно перейти на новий етап відносин без підтримки сім’ї – яка підтримка вам необхідна? Що для вас заміжжя? Пофантазуйте, що зміниться в житті після вступу в шлюб, що залишиться як і раніше.

Що означає для вас схвалення батька? Нам часто хочеться, щоб батьки підтримали, схвалили, але, вибираючи партнера, ми не можемо орієнтуватися тільки на їх симпатії. Як ви вирішуєте інші ситуації, в яких з них так само важливо отримати схвалення? Чи вдається приймати рішення самій: наприклад, як провести студентські канікули або як оформити інтер’єр кімнати.

Сепарація від батьківської сім’ї – природний процес. Чим тісніше і ближче відносини з рідними, тим складніше зважитися на цей крок. Це не означає, що вам необхідно якомога швидше стати самостійною і порвати відносини, у кожного свій темп. Відстежуйте ситуації, в яких виходить зробити вибір самої. Найчастіше запитуйте себе, чого вам хочеться. Уміння чути свої бажання, усвідомлювати їх наслідки, вибирати, як діяти, важливо на шляху до дорослішання і самостійного життя.

Related Post

“Але я розуміла, що НЕ МОЖНА! Як би сильно не хотіла, ти ОДРУЖЕНИЙ, а я НІХТО…”“Але я розуміла, що НЕ МОЖНА! Як би сильно не хотіла, ти ОДРУЖЕНИЙ, а я НІХТО…”

Все почалося кілька місяців тому. Ми познайомилися в клубі. Ти вже збирався додому, а я з друзями тільки приїхала. І ось один мій погляд, як ти відразу підійшов до мене.

Красива молодість дана багатьом, старість – обранимКрасива молодість дана багатьом, старість – обраним

Моя давня подруга написала мені про свою старість, і я задумалася: чи стара я? Тіло моє іноді говорить: так, стара … але ж серце не погоджується! Ось він, цей лист:

facebook