Батько сватає мені свого знайомого, але я не знаю що робити, дуже заплуталася

Батько хоче щоб я почала зустрічатися з одним із його перспективних знайомих.

Справа в тому, що зовсім нещодавно я розлучилася з своїм чоловіком. Я не можу сказати що ми розлучилися бо хтось когось ображав, чи зраджував.

Просто в цивілізованих людей так буває, що коли вони бачать що щось не клеїться, то не намагаються зліпити аби що, а просто розбігаються. Хочеться бути щасливою, безумовно.

Я вважаю, що спроби в будь що, але зберегти шлюб це досить дико в сучасному світі, бо ж люди стали інші, тепер у багатьох сімейні цінності далеко не на першому місці, а жити з людиною яка тебе як мінімум не поважає якось не хочеться. Щось я відійшла від теми.

Так от, і після мого розлучення мій батько вирішив, що було б досить добре аби я почала зустрічатися знову з кимось. Я не хочу нічого говорити і нікого образити, але мої батьки часто приймали рішення за мене, тому не дуже збиралася слухати.

Не сказати, що я сильно розізлилась чи можливо мені морально було тяжко після розлучення, але я не була готова до нового роману.

Але, сталося так, що я все-таки познайомилася з цим чоловіком, якого там намагався засватати мені батько, і знаєте що, він мені сподобався.

Так він трішки старше, серйозніше, іноді я ніяковію пред ним, але він мені безумовно імпонує. Хочу сказати, що не впевнена чи це взаємно, і не знаю чи варто так скоро починати нові стосунки. Але все ж постійно думаю про те, що говорив батько з приводу нього?

Що робити, дати собі час, чи почати зустрічатися з Олегом. Як себе поводити, на що розрахувати, шукати серйозно з стосунків чи просто дати шанс людині і собі заодно. Як розповісти батьку що я не проти, адже я так впиралася. Ох, ці жінки, як важко бути дівчиною дайте пораду, будь ласка.

Related Post

Коли кавалер “не свербить”…. Хлопець не дає грошей, хоча знає, що його допомога мені б не завадилаКоли кавалер “не свербить”…. Хлопець не дає грошей, хоча знає, що його допомога мені б не завадила

Зустрічаюся з хлопцем близько 3-х місяців. За цей час він дарував мені подарунки тільки у відповідь на мої: коли я подарувала йому парфуми без приводу, на наступний день він мені

Отак за один день і роботу втратила і чоловікаОтак за один день і роботу втратила і чоловіка

Отримала догану на роботі – жаліється мені свекруха, і от тепер виказала все що думала про начальника. Не хочу і чути більше нічого про ту шарашкину контору, тимпаче, що тепер

Коханцем моєї подруги виявився мій чоловікКоханцем моєї подруги виявився мій чоловік

Після десяти років спільного життя чоловік сказав, що нам треба розлучитися, бо вже давно любить іншу жінку. Для мене це було так несподівано, що я одразу йому не повірила, думала,