fbpx

Батько сватає мені свого знайомого, але я не знаю що робити, дуже заплуталася

Батько хоче щоб я почала зустрічатися з одним із його перспективних знайомих.

Справа в тому, що зовсім нещодавно я розлучилася з своїм чоловіком. Я не можу сказати що ми розлучилися бо хтось когось ображав, чи зраджував.

Просто в цивілізованих людей так буває, що коли вони бачать що щось не клеїться, то не намагаються зліпити аби що, а просто розбігаються. Хочеться бути щасливою, безумовно.

Я вважаю, що спроби в будь що, але зберегти шлюб це досить дико в сучасному світі, бо ж люди стали інші, тепер у багатьох сімейні цінності далеко не на першому місці, а жити з людиною яка тебе як мінімум не поважає якось не хочеться. Щось я відійшла від теми.

Так от, і після мого розлучення мій батько вирішив, що було б досить добре аби я почала зустрічатися знову з кимось. Я не хочу нічого говорити і нікого образити, але мої батьки часто приймали рішення за мене, тому не дуже збиралася слухати.

Не сказати, що я сильно розізлилась чи можливо мені морально було тяжко після розлучення, але я не була готова до нового роману.

Але, сталося так, що я все-таки познайомилася з цим чоловіком, якого там намагався засватати мені батько, і знаєте що, він мені сподобався.

Так він трішки старше, серйозніше, іноді я ніяковію пред ним, але він мені безумовно імпонує. Хочу сказати, що не впевнена чи це взаємно, і не знаю чи варто так скоро починати нові стосунки. Але все ж постійно думаю про те, що говорив батько з приводу нього?

Що робити, дати собі час, чи почати зустрічатися з Олегом. Як себе поводити, на що розрахувати, шукати серйозно з стосунків чи просто дати шанс людині і собі заодно. Як розповісти батьку що я не проти, адже я так впиралася. Ох, ці жінки, як важко бути дівчиною дайте пораду, будь ласка.

Related Post

Почала зустрічатися з хлопцем зі Стамбулу. Іноді висилала йому 100-200 долларів, тому що він казав, що йому нема чого їстиПочала зустрічатися з хлопцем зі Стамбулу. Іноді висилала йому 100-200 долларів, тому що він казав, що йому нема чого їсти

Так уже сталося, що до 28 років у мене не було чоловіка. І це часто бентежило багатьох хлопців, які мені, не соромлячись, пропонували близькість після першого знайомства, а я відмовляла,

Лишити свою дитину і піти пити чай, оце виховання, не дарма соц служба приїхалаЛишити свою дитину і піти пити чай, оце виховання, не дарма соц служба приїхала

Зовсім нещодавно ми переїхали в нову квартиру. Зробили там ремонт, дуже гарно облаштували дитячу кімнату, нашій Даринці дуже сподобалося. Вона у нас дівчинка скромна, якщо чесно то з однолітками не

Не доведи Боже комусь таке пережити, а мені ще попереду всеНе доведи Боже комусь таке пережити, а мені ще попереду все

Ви колись бачили жінку в злості. Я свою не бачив ніколи, а ще гірше, коли жінка вагітна. Я то думав, що ці вічні хочу те, хочу це, то просто вигадки