Батьки чоловіка вимагають грошей за те, що ми живемо з ними

Після того, як я вийшла заміж, ми з Пашею переїхали жити до його батька з матір’ю. Я сирота з раннього віку, з цієї причини була завжди одна і ніхто не підтримував. Всі без винятку, звертали увагу на мою відмінність в цьому плані.

Я працюю педагогом у дитячому садку, самі розумієте, що там за заробітна плата. До одруження я орендувала однокімнатну квартиру на краю мегаполісу. А коли зі Пашею розписалася, я звісно з того місця з’їхала.

Спершу ми замислювалися прибирати житлоплощу ближче до праці. Однак уже після безуспішного пошуку квартир, прийняли рішення перебратися до батька з матір’ю у трикімнатну квартиру.

Паша заявив, що його кімнатка пустує, мати зробила з неї комору. Ну чоловік і сказав, що будемо там комфортно жити як і він колись.

Спочатку вони пораділи і гостинно нас зустріли. Однак, через 3 місяці, мати стала нам робити натяки, що я зобов’язанна надавати їм кошти за наше перебування.

Незважаючи на те, що ми проживали далі, сказали, халяви не буде.

Ми купували продукти харчування часто, будь-які побутові дрібниці, придбали меблі у гостьову кімнату.

Але потім до свекрухи приєднався, також батько чоловіка і вони разом почали говорити про гроші.

Повідомили, що я зобов’язана виплачувати цілу комуналку сама, купувати все без винятку, продукти харчування і засоби гігієни, а якщо ні, то в такому випадку вони нас виженуть за двері.

Але вони просто хотіли власну пенсію складати собі у “схованку”. Я з Пашею через це дуже посварилася.

Я вважаю, що не правильно, щоб я одна забезпечувала весь дім, чоловік не захищає мене. Поки що ми намагаємося “існувати” у цій квартирі, але лаємося кожного дня. Терпець вже уривається.

 

Related Post

Не можу довіряти своєму хлопцю, бо він зраджував іншим дівчатамНе можу довіряти своєму хлопцю, бо він зраджував іншим дівчатам

Зустрічаюся з хлопцем, нам по 24 років. Раніше ми були кращими друзями, і я знаю, що в 18-20 років він ставився до дівчат дуже легковажно. Зраджував їм, хоча не перебував

facebook