Перейти до вмісту

Батьки чоловіка вимагають грошей за те, що ми живемо з ними

Після того, як я вийшла заміж, ми з Пашею переїхали жити до його батька з матір’ю. Я сирота з раннього віку, з цієї причини була завжди одна і ніхто не підтримував. Всі без винятку, звертали увагу на мою відмінність в цьому плані.

Я працюю педагогом у дитячому садку, самі розумієте, що там за заробітна плата. До одруження я орендувала однокімнатну квартиру на краю мегаполісу. А коли зі Пашею розписалася, я звісно з того місця з’їхала.

Спершу ми замислювалися прибирати житлоплощу ближче до праці. Однак уже після безуспішного пошуку квартир, прийняли рішення перебратися до батька з матір’ю у трикімнатну квартиру.

Паша заявив, що його кімнатка пустує, мати зробила з неї комору. Ну чоловік і сказав, що будемо там комфортно жити як і він колись.

Спочатку вони пораділи і гостинно нас зустріли. Однак, через 3 місяці, мати стала нам робити натяки, що я зобов’язанна надавати їм кошти за наше перебування.

Незважаючи на те, що ми проживали далі, сказали, халяви не буде.

Ми купували продукти харчування часто, будь-які побутові дрібниці, придбали меблі у гостьову кімнату.

Але потім до свекрухи приєднався, також батько чоловіка і вони разом почали говорити про гроші.

Повідомили, що я зобов’язана виплачувати цілу комуналку сама, купувати все без винятку, продукти харчування і засоби гігієни, а якщо ні, то в такому випадку вони нас виженуть за двері.

Але вони просто хотіли власну пенсію складати собі у “схованку”. Я з Пашею через це дуже посварилася.

Я вважаю, що не правильно, щоб я одна забезпечувала весь дім, чоловік не захищає мене. Поки що ми намагаємося “існувати” у цій квартирі, але лаємося кожного дня. Терпець вже уривається.