Перейти до вмісту

Батьки чоловіка захотіли жити у нашій квартирі, але мені ця ідея взагалі не подобається

  • від

Іра сиділа на дивані та плакала. Вона плакала від відчуття власної безпорадності. Кілька годин тому чоловік заявив, що його мама і батько скоро житимуть із ними. Іра з Артемом жили у гарній трикімнатній квартирі, яку купили вдвох.

Дружина вклала всю душу в оформлення квартири. Вона серйозно підійшла до ремонту та витратила на нього кілька років. І все для того, щоб батьки чоловіка прийшли “на все готове”.

Можливо, людина, яка не знає матір та батька її чоловіка, зараз здивувалася б. Мовляв, ну що такого страшного в тому, що вони житимуть разом.

Однак Іра чудово знала свою свекруху та свекра. Перша точно почне тут господарювати, як у себе вдома. Вона повільно, але впевнено захоплюватиме територію та встановлюватиме свою владу над нею. Спочатку під її керівництво перейде кухня і весь затишок, який там наводила Іра, піде до біса.

Свекруха – справжній тиран. Вона рідко когось слухає та зовсім ігнорує думку людей навколо. Вона завжди має рацію і ніколи не визнає своєї провини навіть під тортурами.

А ще вона не надто акуратна, та й поняття краси в неї дуже своєрідне. Іра старанно підбирала стиль кухні. Усюди був затишний мінімалізм, який би втішив будь-якого сучасного західного дизайнера.

А от свекрусі ближчий так званий сільський шик: широкі карнизи, якісь безглузді статуетки та квітчастий посуд. Ну і, звичайно, купа фінтифлюшок по всіх поверхнях, які будуть вічно збирати пил. Від думок про ці жахливі зміни в рідному та улюбленому просторі Ірині ставало все гірше і гірше.

Свекор теж той ще фрукт. Це любитель розкидати свої підштанники скрізь, де тільки можна, і не зачиняти двері до туалету.

Іра виросла в інтелігентній сім’ї, де виховувалися певні цінності. Наприклад, особисті межі та простір. Її родичі дивувалися, що вона обрала чоловіка з протилежної у плані принципів сім’ї.

Однак Іра щиро покохала Артема і думала, що нічого спільного з його батьками не матиме. І ось зараз прийшла звістка про їхній переїзд, яка як громом її вразила.

Раптом вона почула скрип вхідних дверей. Зайшов Артем і побачив дружину, що плакала.

Артем підбіг до коханої та сказав, що з батьками все вирішив. Він не дозволить їм зіпсувати їхнє подружнє життя та стосунки. Гарно, що так вирішилося. Однак страх все одно залишився. Можливо, якось Іра з чоловіком не зможуть витримати тиск танкової матусі Артема.

Напевно, історія вчить нас тому, що треба бути готовим до будь-якого повороту подій у житті. На нас завжди звалюватимуться раптові новини, і потрібно адекватно їх сприймати і не приймати занадто близько до серця.