Перейти до вмісту

Батьки говорили мені: – “Не ходи в ліс один! “. Я потім пошкудував, що не послухався

  • від

Я зіткнувся з невідомою істотою, якщо так можна це сказати. Сталося це на дачі, днем, коли вирішив один сходити в ліс, не знаю чому мені так захотілося туди йти, адже зазвичай я завжди прислухався до порад батьків – “Не ходи в ліс один! ”

І шкодую, що не послухався їх, адже, що там було, запам’яталося мені на все життя. У кратце скажу, що істота була темна, виглядала вона як людина, риси обличчя я не бачив, вона вся була чорною!

Мене це насторожило настільки, що побіг як скажений кролик, біг досить довго, де конкретно виявився потім, вже й не згадаю, адже цей випадок, запам’ятався мені назавжди! Скажу чесно, вам не уявити наскільки було страшно і найголовніше, адже я ніколи цю істоту в житті не бачив, дуже дивно!

Ах, так, забув ще згадати в тому, що істоту я побачив в темному лісі, неподалік від будинку лісника. Про будинок лісника, особливо розповідати там нічого, звичайний будиночок, хто там зараз живе, чесно не знаю, він вже ніби як давно закинутий з 2012 року.

Істота, яку я побачив в темному лісі, з’явилася з нізвідки, як би це по науковому сказати, як ніби воно вилізло з якогось порталу, що людським оком не побачиш.

Коли я дивом втік від істоти, з цього темного лісу, я пішов відразу додому, але був настільки наляканий, що по дорозі до дому, озирався на всі боки, щоб переконатися, що воно мене не переслідує.

У підсумку, коли прийшов додому, вирішив трохи заспокоїтися, поїв, попив чайку і зібравши речі, поїхав з дачі. З тих пір, більше не бачив цю істоту, але пам’ятати буду все життя. Та й вам раджу особливим читачам, бути обережними, адже ми самі не знаємо, що чекає нас завтра.

У кожного своя доля. Бережіть себе і своїх близьких, та й прислухайтеся до поради близьких, якщо вони вам щось кажуть, значить це не з проста. Хто знає, може саме за вами прийде та істота, чорна і боюся навіть уявити, які у неї здатності є взагалі.