Батьки говорили мені: – “Не ходи в ліс один! “. Я потім пошкудував, що не послухався

Я зіткнувся з невідомою істотою, якщо так можна це сказати. Сталося це на дачі, днем, коли вирішив один сходити в ліс, не знаю чому мені так захотілося туди йти, адже зазвичай я завжди прислухався до порад батьків – “Не ходи в ліс один! ”

І шкодую, що не послухався їх, адже, що там було, запам’яталося мені на все життя. У кратце скажу, що істота була темна, виглядала вона як людина, риси обличчя я не бачив, вона вся була чорною!

Мене це насторожило настільки, що побіг як скажений кролик, біг досить довго, де конкретно виявився потім, вже й не згадаю, адже цей випадок, запам’ятався мені назавжди! Скажу чесно, вам не уявити наскільки було страшно і найголовніше, адже я ніколи цю істоту в житті не бачив, дуже дивно!

Ах, так, забув ще згадати в тому, що істоту я побачив в темному лісі, неподалік від будинку лісника. Про будинок лісника, особливо розповідати там нічого, звичайний будиночок, хто там зараз живе, чесно не знаю, він вже ніби як давно закинутий з 2012 року.

Істота, яку я побачив в темному лісі, з’явилася з нізвідки, як би це по науковому сказати, як ніби воно вилізло з якогось порталу, що людським оком не побачиш.

Коли я дивом втік від істоти, з цього темного лісу, я пішов відразу додому, але був настільки наляканий, що по дорозі до дому, озирався на всі боки, щоб переконатися, що воно мене не переслідує.

У підсумку, коли прийшов додому, вирішив трохи заспокоїтися, поїв, попив чайку і зібравши речі, поїхав з дачі. З тих пір, більше не бачив цю істоту, але пам’ятати буду все життя. Та й вам раджу особливим читачам, бути обережними, адже ми самі не знаємо, що чекає нас завтра.

У кожного своя доля. Бережіть себе і своїх близьких, та й прислухайтеся до поради близьких, якщо вони вам щось кажуть, значить це не з проста. Хто знає, може саме за вами прийде та істота, чорна і боюся навіть уявити, які у неї здатності є взагалі.

Related Post

Я підсвідомо, відіграюся на коханому, за свій попередній невдалий досвід у сімейному життіЯ підсвідомо, відіграюся на коханому, за свій попередній невдалий досвід у сімейному житті

У 21 рік, вийшла заміж. Шалено закохалася в чоловіка старшого за мене на 8 років. Він тільки-но повернувся з в’язниці, а тут я, молода і наївна. Відносини розвивалися стрімко і

Друзі тепер і з мене сміються, кажуть плюшкінДрузі тепер і з мене сміються, кажуть плюшкін

У мене є друг Василь, він працює разом зі мною на доставці різних товарів. Не можу сказати що ми маємо велику зарплатню, але її достатньо для того, щоб утримувати сім’ю

Нахабна племінниця зібралася жити у моєму домі всі 5 років свого навчання, вирішила поставити сестру та її доньку на місцеНахабна племінниця зібралася жити у моєму домі всі 5 років свого навчання, вирішила поставити сестру та її доньку на місце

Племінниця Ольги приїхала у гості до початку навчального року. Дівчина вступила до місцевого вищого навчального закладу, і Ольга разом зі своєю родиною на якийсь час дали притулок у себе юній