Батьки говорили мені: – “Не ходи в ліс один! “. Я потім пошкудував, що не послухався

Я зіткнувся з невідомою істотою, якщо так можна це сказати. Сталося це на дачі, днем, коли вирішив один сходити в ліс, не знаю чому мені так захотілося туди йти, адже зазвичай я завжди прислухався до порад батьків – “Не ходи в ліс один! ”

І шкодую, що не послухався їх, адже, що там було, запам’яталося мені на все життя. У кратце скажу, що істота була темна, виглядала вона як людина, риси обличчя я не бачив, вона вся була чорною!

Мене це насторожило настільки, що побіг як скажений кролик, біг досить довго, де конкретно виявився потім, вже й не згадаю, адже цей випадок, запам’ятався мені назавжди! Скажу чесно, вам не уявити наскільки було страшно і найголовніше, адже я ніколи цю істоту в житті не бачив, дуже дивно!

Ах, так, забув ще згадати в тому, що істоту я побачив в темному лісі, неподалік від будинку лісника. Про будинок лісника, особливо розповідати там нічого, звичайний будиночок, хто там зараз живе, чесно не знаю, він вже ніби як давно закинутий з 2012 року.

Істота, яку я побачив в темному лісі, з’явилася з нізвідки, як би це по науковому сказати, як ніби воно вилізло з якогось порталу, що людським оком не побачиш.

Коли я дивом втік від істоти, з цього темного лісу, я пішов відразу додому, але був настільки наляканий, що по дорозі до дому, озирався на всі боки, щоб переконатися, що воно мене не переслідує.

У підсумку, коли прийшов додому, вирішив трохи заспокоїтися, поїв, попив чайку і зібравши речі, поїхав з дачі. З тих пір, більше не бачив цю істоту, але пам’ятати буду все життя. Та й вам раджу особливим читачам, бути обережними, адже ми самі не знаємо, що чекає нас завтра.

У кожного своя доля. Бережіть себе і своїх близьких, та й прислухайтеся до поради близьких, якщо вони вам щось кажуть, значить це не з проста. Хто знає, може саме за вами прийде та істота, чорна і боюся навіть уявити, які у неї здатності є взагалі.

Related Post

Чоловік пішов до іншої, але поводиться так, ніби хоче повернутисяЧоловік пішов до іншої, але поводиться так, ніби хоче повернутися

Чоловік пішов від мене до іншої жінки, коли я була на п’ятому місяці вагітності. Вона старша за нього, у неї восьмирічна дитина. Вони з’їхалися через три тижні після його відходу

Воно нас намагалося попередитиВоно нас намагалося попередити

20 квітня 1986. Прип’ять. Вечір потихеньку наступав. Молодий студент мед.вуза на ім’я Степан втік на зустріч зі своїм другом Максимом, таким же студентом того ж мед.вуза. Місце зустрічі – площа.

facebook