Батьки говорили мені: – “Не ходи в ліс один! “. Я потім пошкудував, що не послухався

Я зіткнувся з невідомою істотою, якщо так можна це сказати. Сталося це на дачі, днем, коли вирішив один сходити в ліс, не знаю чому мені так захотілося туди йти, адже зазвичай я завжди прислухався до порад батьків – “Не ходи в ліс один! ”

І шкодую, що не послухався їх, адже, що там було, запам’яталося мені на все життя. У кратце скажу, що істота була темна, виглядала вона як людина, риси обличчя я не бачив, вона вся була чорною!

Мене це насторожило настільки, що побіг як скажений кролик, біг досить довго, де конкретно виявився потім, вже й не згадаю, адже цей випадок, запам’ятався мені назавжди! Скажу чесно, вам не уявити наскільки було страшно і найголовніше, адже я ніколи цю істоту в житті не бачив, дуже дивно!

Ах, так, забув ще згадати в тому, що істоту я побачив в темному лісі, неподалік від будинку лісника. Про будинок лісника, особливо розповідати там нічого, звичайний будиночок, хто там зараз живе, чесно не знаю, він вже ніби як давно закинутий з 2012 року.

Істота, яку я побачив в темному лісі, з’явилася з нізвідки, як би це по науковому сказати, як ніби воно вилізло з якогось порталу, що людським оком не побачиш.

Коли я дивом втік від істоти, з цього темного лісу, я пішов відразу додому, але був настільки наляканий, що по дорозі до дому, озирався на всі боки, щоб переконатися, що воно мене не переслідує.

У підсумку, коли прийшов додому, вирішив трохи заспокоїтися, поїв, попив чайку і зібравши речі, поїхав з дачі. З тих пір, більше не бачив цю істоту, але пам’ятати буду все життя. Та й вам раджу особливим читачам, бути обережними, адже ми самі не знаємо, що чекає нас завтра.

У кожного своя доля. Бережіть себе і своїх близьких, та й прислухайтеся до поради близьких, якщо вони вам щось кажуть, значить це не з проста. Хто знає, може саме за вами прийде та істота, чорна і боюся навіть уявити, які у неї здатності є взагалі.

Related Post

Втомилася ревнувати чоловіка. Як забути його минулі гріхи?Втомилася ревнувати чоловіка. Як забути його минулі гріхи?

Ми разом вже 8 років, одружені рік. Познайомилися, коли нам було по 19. До весілля розходилися і сходилися. З самого початку я дуже часто чіплялася до чоловіка: не пише, рідко

Роздільний бюджет з чоловіком мене не влаштовуєРоздільний бюджет з чоловіком мене не влаштовує

Всі 13 років шлюбу у нас з чоловіком роздільний бюджет. Зараз я завагітніла, якийсь час не працюватиму. Спроби домовитися натикаються на звинувачення в жадібності. Але я хочу знати, як буде

У них в Туреччині закрутився такий роман, що вона мені навіть дзвонити пересталаУ них в Туреччині закрутився такий роман, що вона мені навіть дзвонити перестала

Почну історію з того що з Маргаритою ми дружимо дуже давно. Знаємо одне про одного все, вона ділиться зі мною найпотаємнішим так і я їй розповідаю їй всі свої таємні

facebook