Батьки Наталі попередили її, що не будуть з нею спілкуватися до тих пір, поки вона не розлучиться з одруженим чоловіком

Моя подруга, Наталя, подобалася багатьом чоловікам. До заміжжя у неї був один одружений чоловік, який задаровував її подарунками. Як він залицявся, і які дарував подарунки, знали тільки близькі подруги.

Від батьків вона приховувала, що зустрічається з одруженим чоловіком. Подрузі тоді було двадцять три роки, а йому тридцять п’ять.

Подругам Наталя говорила, що любить його, але те, що у цієї історії міг бути щасливий кінець, ніхто не вірив. Як все приховане стає явним, так і про ці відносини дізналася дружина того чоловіка і батьки Наталії, які вимагали припинити відносини.

Батьки Наталі попередили її, що не будуть з нею спілкуватися до тих пір, поки вона не розлучиться з одруженим чоловіком. Але їхні стосунки тривали до одного випадку, який змусив Наталю дивитися на життя по іншому.

Після того, як батьки попередили Наталю, і перестали їй допомагати, фінансове становище її стало погіршуватися. Наталя вирішила здати в ломбард одне дороге колечко, яке їй подарував коханий.

Те, що це кільце і інші подаровані їм золоті прикраси виявилися краденим вона і гадки не мала. Всі золоті прикраси у Наталії були вилучені правоохоронними органами, а коханий був притягнутий до кримінальної відповідальності. Такий ось, нещасливий кінець в цій історії.

You cannot copy content of this page