Батьки Наталі попередили її, що не будуть з нею спілкуватися до тих пір, поки вона не розлучиться з одруженим чоловіком

Моя подруга, Наталя, подобалася багатьом чоловікам. До заміжжя у неї був один одружений чоловік, який задаровував її подарунками. Як він залицявся, і які дарував подарунки, знали тільки близькі подруги.

Від батьків вона приховувала, що зустрічається з одруженим чоловіком. Подрузі тоді було двадцять три роки, а йому тридцять п’ять.

Подругам Наталя говорила, що любить його, але те, що у цієї історії міг бути щасливий кінець, ніхто не вірив. Як все приховане стає явним, так і про ці відносини дізналася дружина того чоловіка і батьки Наталії, які вимагали припинити відносини.

Батьки Наталі попередили її, що не будуть з нею спілкуватися до тих пір, поки вона не розлучиться з одруженим чоловіком. Але їхні стосунки тривали до одного випадку, який змусив Наталю дивитися на життя по іншому.

Після того, як батьки попередили Наталю, і перестали їй допомагати, фінансове становище її стало погіршуватися. Наталя вирішила здати в ломбард одне дороге колечко, яке їй подарував коханий.

Те, що це кільце і інші подаровані їм золоті прикраси виявилися краденим вона і гадки не мала. Всі золоті прикраси у Наталії були вилучені правоохоронними органами, а коханий був притягнутий до кримінальної відповідальності. Такий ось, нещасливий кінець в цій історії.

Related Post

Чоловік зрадив і навіть не вибачивсяЧоловік зрадив і навіть не вибачився

Дізналася про те, що чоловік мені зрадив. Пояснюватися зі мною він не став. Я припинила з ним сексуальні відносини, оскільки для мене це нестерпно. Тепер живемо, як сусіди і колеги,

Cиділа вдома і чекала, поки він напише і приїдеCиділа вдома і чекала, поки він напише і приїде

Хотіла розповісти вам історію про свій досвід спілкування з молодим чоловіком, який (досвід) я намагалася аналізувати математично. Уже в процесі спілкування я відчувала, що щось не так, і цифри допомогли

Ніна Петрівна вишивала картини, поки чекала сина моряка… У неї були свої прикмети щодо вишивання…Ніна Петрівна вишивала картини, поки чекала сина моряка… У неї були свої прикмети щодо вишивання…

Скільки доводиться жінкам-матерям переживати за своїх дітей! І вік дітей тут не грає ролі, в будь-якому віці діти залишаються для батьків дітьми. Знаю одну жінку у якої з чоловіком двоє

facebook