Батьки не хочуть залишити мені квартиру і придбати собі будинок у село. А в мене донька першокласниця, якій навіть уроки робити нема де

Прочитала історію про те, що мати робить все, щоб залишитись одна в старості, і не можу зрозуміти, чому всі так обурені вчинком доньки, яка не захотіла більше піклуватися про неї. У нашій країні заробити на окреме житло не так просто.

Я з батьками до заміжжя жила в однокімнатній квартирі, куди й повернулася із трирічною донькою після розлучення. Більше мені йти не було куди, хоча батьки були дуже незадоволені, особливо батько.

Зараз дочка першокласниця, їй потрібен окремий куточок для приготування домашнього завдання, і мене вразило, коли мама сказала, що уроки можна робити на кухні, бо в кімнаті батько любить дивитися телевізор.

Ось як мені ставитися до такої заяви? Кухня зовсім маленька, я навіть під час переїзду свою розкладачку там не змогла поставити, щоб не спати в одній кімнаті з батьками.

Я розумію, що купити квартиру у них нема за що, але розв’язати питання раніше, вони цілком собі могли. Наші сусіди живуть точно в такій же квартирі, у них теж єдина дочка, молодша за мене на три роки. У сусідки у селі є батьки і вони весь цей час у них на подвір’ї (близько п’ятнадцяти років) будували там собі будинок.

Цього року вони мають намір переїжджати, залишаючи доньці квартиру. Мої ж сказали, що з міста не поїдуть, особливо на старість, там важко без зручностей і треба обробляти землю. А мені здається, що маючи таку квартиру, треба було думати про будинок у селі раніше, і зараз ми не жили б у таких умовах.

А я могла б і дитину на свіже повітря, і на фрукти та овочі вивезти з міста. Але вони не мають ні дачі, ні накопичень, живуть від зарплати до зарплати. Ось зараз карантин, всі ми сидимо без роботи, через місяць і хліба не буде за що купити. Гаразд, я витрачала гроші на дочку, а вони ж могли відкладати хоч щось.

Тепер я розумію, що засудження полетять у мій бік, але я вважаю, що я маю рацію. Усі батьки просто зобов’язані забезпечити майбутнє дитини.

Related Post

Чи можна запрошувати колишнього чоловіка додому, якщо нова свекруха протиЧи можна запрошувати колишнього чоловіка додому, якщо нова свекруха проти

Відразу хочу відзначити: я доросла, сучасна жінка, яка народилася і виросла у великому місті. Я розумію тільки цей світ, і мене не цікавлять якісь народні звичаї, прикмети і, особливо, сільські

Чоловік 7 років брехав мені про відрядження, насправді він просто їздив гуляти з друзямиЧоловік 7 років брехав мені про відрядження, насправді він просто їздив гуляти з друзями

Мені 35 років, маю сім’ю, чоловіка та чудового синочка. Ми з коханим разом вже 8 років, одружилися з великого кохання. Скажу одразу, я чоловіка дуже полюбила, і багато речей не

Чоловік змінився в кращу сторону, але я все одно не можу його пробачитиЧоловік змінився в кращу сторону, але я все одно не можу його пробачити

До початку цієї захоплюючої історії ми з чоловіком жили в шлюбі 3 роки, є дочка. Весь цей час я шалено його любила – така любов була, що аж серце завмирало.