Батьки не прийняли мого хлопця і не дають нам жити разом

З Олексієм ми разом вже понад два роки і він вирішив, що настав час познайомити мене зі своїми батьками. Познайомилися в університеті, про весілля поки що не йдеться, просто ми з ним хочемо жити разом, взяти в оренду квартиру.

Я довго не погоджувалася, адже заміж мене поки що ніхто не кличе, то ж навіщо знайомитися з його батьками. Може я ніколи і не стану їхньою невісткою. Але Льоша наполягав, сказав, що його мама запрошує прийти разом, і довелося погодитись.

Я сильно нервувалася, довго обирала сукню і, зрештою, купивши торт та інших смаколиків, я вирушила в гості. Нас уже чекали, був накритий стіл. Я помітила, що мама Льоші теж трохи нервує. Після обіду, коли ми пили чай, всі вже трохи розслабилися і могли спокійно спілкуватися.

Після того як ми поїли, я запропонувала його мамі допомогти прибрати зі столу,ми разом вимили посуд з нею, розмовляли, поки чоловіки вийшли на балкон. Ідучи від них, я почувалася вже в їх родині як своя, виявилося, що даремно нервувала.

За тиждень пішли знайомитися з моїми батьками. Тут я вже була спокійна, адже я вдома, на своїй території, та й батьки у мене добрі. Але вийшло все навпаки. Коли Льоша подарував мамі шикарний букет троянд, вона сказала, що ніколи не любила троянди, улюблені квіти її виявляється лілії.

Тато вирішив трохи згладити перше враження, запросивши нас до столу. Тут після першого тосту мама запитала, чому Льоша не хоче одружуватись, сказала, що цивільний шлюб це несерйозно, і вона не згодна на такий варіант.

Розмова не клеїлася, і незабаром Льоша сказав, що йому час. Я пішла проводити його, вибачилася за таку зустріч, але бачила, що Льоша засмучений. Причиною цьому виявилася я, що не попередила щодо квітів, і взагалі про те, що батьки так налаштовані проти нього.

Я боюся, що спільну мову тепер вони знайдуть не скоро, якщо взагалі знайдуть. Можливо хтось з таким стикався? Як змінити ставлення батьків до хлопця?

Related Post

Міші набридли інтриги, тому і кинув їїМіші набридли інтриги, тому і кинув її

— Ей, я одружуюся, а тебе поруч немає. Як це розуміти? — жартома, запитав Костя по телефону у чоловіка своєї сестри. У відповідь він почув незручне мовчання, а потім пояснення:

Я створюю ілюзію щасливої ​​родини в InstagramЯ створюю ілюзію щасливої ​​родини в Instagram

Красива дочка тата-банкіра, що живе в двоповерховому особняку з каміном в самому центрі міста, – так про мене говорили однокласники. У дитинстві було все: модні речі з Італії, відпустки разом

Соромно, що мене фінасово утримує чоловік, але виходити на роботу страшноСоромно, що мене фінасово утримує чоловік, але виходити на роботу страшно

Я маю вищу освіту, деякий час працювала за фахом. Але вже близько трьох років мене повністю утримує чоловік. Мені соромно, що я не заробляю, але як тільки представлю, що кожен