Батьки приїхали за сином в літній табір, але на його місці був тільки 1 покинутий будинок. Без паркану, нічого, ніяких ознак табору ..

Був у мене друг, звали його Женя. Наші батьки досить добре ладнали, і влітку, в пору відпочинку, нас вирішили з другом записати в літній табір. До того на мій жаль я захворів на вітрянку прямо перед табором, ну, а друг мій поїхав без мене. Йому пощастило що у нього був безлімітний інтернет, і що в тому таборі був хоч якись зв’язок.

Ну ось ми листувалися, він писав і описував кожен день. Спочатку я шкодував що не поїхав, але потім ситуація змінилася. Він спав на четвертому ліжку до речі. Це має роль в історії.

На 1 ліжку спав Вітя, на 2 Саша, на 3 вже був Паша. Так ось, в один із днів він почав писати що Вітя в їдальні пив воду з цукром, хоча у нього був діабет, і говорив як же йому тут добре!

На наступну ніч він мені вже написав, що Пашу, з 3-й ліжка кудись забрали вожаті. Ну він за ними непомітно простежив, а там підвал якийсь.

Ну на наступний день він дивився як зламувати замки, і щось  далі в подібному роді. І ось вночі, він туди пробрався, там був довгий як змія коридор, і в кінці були чиїсь крики чи що.

І коли він подивився в щілину, там був невідомий чоловік, і вожаті, які йому давали людей, а він в них щось покладав рук .. Женя швидко втік звідти, і написав мені що напише завтра.

На наступний день він так і не написав … На дзвінки батьків не відповідав, та й знайти його не могли. А коли приїхали на місце того табору, там був тільки 1 покинутий будинок. Без паркану, нічого, ніяких ознак табору ..

Related Post

Забезпечений киянин поїхав до Сибіру за коханоюЗабезпечений киянин поїхав до Сибіру за коханою

Андрій не шукав серйозних відносин, але любов сама знайшла його. Перший час Андрій не помічав нову співробітницю Олену. Вона була невисокою, худенькою і не привертала уваги. Олена скромно виглядала і

Каже мені тут один такий: «Я, до речі, одружений, але у мене з дружиною вже нічого немає»Каже мені тут один такий: «Я, до речі, одружений, але у мене з дружиною вже нічого немає»

Дуже правильна стаття про те, що розставляти пріоритети потрібно відразу. Каже мені тут один такий днями: «Я, до речі одружений, але у мене з дружиною вже нічого немає. Просто живемо

Андрій та Марго потрапили в психіатрічну лікарню після розповіді АртемаАндрій та Марго потрапили в психіатрічну лікарню після розповіді Артема

Історія розповість нам про хлопця, який втік з психіатричної лікарні. Сам він виявився там зовсім випадково: батьки стали помічати, що їх чадо часто розмовляє сам з собою і не йде

facebook