Батьки приїхали за сином в літній табір, але на його місці був тільки 1 покинутий будинок. Без паркану, нічого, ніяких ознак табору ..

Був у мене друг, звали його Женя. Наші батьки досить добре ладнали, і влітку, в пору відпочинку, нас вирішили з другом записати в літній табір. До того на мій жаль я захворів на вітрянку прямо перед табором, ну, а друг мій поїхав без мене. Йому пощастило що у нього був безлімітний інтернет, і що в тому таборі був хоч якись зв’язок.

Ну ось ми листувалися, він писав і описував кожен день. Спочатку я шкодував що не поїхав, але потім ситуація змінилася. Він спав на четвертому ліжку до речі. Це має роль в історії.

На 1 ліжку спав Вітя, на 2 Саша, на 3 вже був Паша. Так ось, в один із днів він почав писати що Вітя в їдальні пив воду з цукром, хоча у нього був діабет, і говорив як же йому тут добре!

На наступну ніч він мені вже написав, що Пашу, з 3-й ліжка кудись забрали вожаті. Ну він за ними непомітно простежив, а там підвал якийсь.

Ну на наступний день він дивився як зламувати замки, і щось  далі в подібному роді. І ось вночі, він туди пробрався, там був довгий як змія коридор, і в кінці були чиїсь крики чи що.

І коли він подивився в щілину, там був невідомий чоловік, і вожаті, які йому давали людей, а він в них щось покладав рук .. Женя швидко втік звідти, і написав мені що напише завтра.

На наступний день він так і не написав … На дзвінки батьків не відповідав, та й знайти його не могли. А коли приїхали на місце того табору, там був тільки 1 покинутий будинок. Без паркану, нічого, ніяких ознак табору ..

Related Post

Квартиру він залишив дружині за моїм наполяганням. У ній вона зараз продовжує жити з своїм коханцемКвартиру він залишив дружині за моїм наполяганням. У ній вона зараз продовжує жити з своїм коханцем

Перший одружений чоловік був у мене в 16 років, йому було 20, він одружився відразу після школи зі своєю однокласницею, народили дитину. Але чомусь я йому сподобалася. В той момент

Вони реально думають, що я хочу в ліжко раз прийшла в гості?Вони реально думають, що я хочу в ліжко раз прийшла в гості?

25 років. Постійних відносин не було. Кожен раз ходжу на побачення як за однаковим колом. Наприклад вчора: Зустрілися з хлопцем, запропонував піти посидіти де-небудь, поки розмовляли, розповів, що переїхав в

– Мій колишній одружився на моїй сестрі, а потім якось ми опинилася разом в одному готелі…– Мій колишній одружився на моїй сестрі, а потім якось ми опинилася разом в одному готелі…

“Я зустрічалася з хлопцем півроку. Перший поцілунок, перша близькість … Нам було дуже добре вдвох, і здавалося, що щастя буде тривати вічно. Але потім почуття охололи. Сама не знаю, як

facebook