Без жалю спалила всі подарунки гостей, щойно вони поїхали, на те були серйозні причини

Все почалося кілька місяців тому. Лариса з чоловіком та синами займалися своїми справами та у вихідні приймали гостей. До них часто заходили друзі, сусіди та приїжджали родичі.

А чому б і не прийняти? Нещодавно тільки новий будинок купили, неподалік старого. Тож родина Лариси особливо й не помітила різниці після переїзду.

Але, схоже, ця зміна комусь стала на заваді. Адже через якісь півроку в будинку Лариси почали відбуватися дивні речі. Стан здоров’я кожного члена сім’ї помітно погіршився, Лариса постійно відчувала себе знесиленою, собака майже не виходила з будки і постійно скиглив.

До того ж то котел зламається в будинку, то тріщина піде по стіні і до стелі. Не кажучи вже про квіти у тепличці: все зав’яло.

Коли добра знайома Лариси почула про всі її біди, то відразу ж припустила, що хтось навів порчу на Ларису та її дім.

— Треба терміново щось робити, доки не стало зовсім погано, — казала вона. — Я від свекруні чула про одну бабцю в сусідньому селищі. Кажуть, вона все це може зняти. Я тобі зараз дізнаюся, а ти не тягни і завтра ж їдь.

Так і зробила Лариса. Отримавши адресу, вона поїхала до місця призначення та зустрілася з бабою Тасею. Та оглянула Ларису і з жалем підтвердила здогад про пристріт.

– Все вірно. На тебе і твій дім накладена порча. Зараз я зніму її з тебе, але тобі доведеться самій своєю домівкою зайнятися. Тоді і чоловік з дітьми видужають. Я дам тобі інструкції.

Після відвідування баби Тасі Лариса справді почала почуватися краще. Вона зробила все, як було сказано в інструкції. Запалювала свічки, читала змови у кожній кімнаті. А під кінець взяла 2 голки, обдала вогнем і, просячи Бога про захист, вбила їх у одвірок при вході до будинку. Це має захистити від недоброзичливців.

Оберіг на вхідних дверях спрацював уже за кілька днів. У гості до Лариси приїхала двоюрідна сестра із чоловіком та дітьми. Та привезла з собою подарунки та варення як гостинець до чаю. Але як тільки банка з ласощами опинилася на столі, вона одразу тріснула і варення витекло назовні.

Тоді Лариса зрозуміла, що її родичка могла бути тією самою заздрісницею, що навела пристріт. І коли гості поїхали, вона вийшла на заднє подвір’я та спалила всі подарунки, які отримала від сестри.

З того дня у родині Лариси запанувала колишня гармонія. У чоловіка на роботі все налагодилося, діти знову були здорові, а собака пустував у дворі і розпуджував птахів.

Виявилося, що недоброзичливців у Лариси достатньо. Оберіг працював, а всі подарунки від викритих людей тут же віддавалися вогню. Про всяк випадок. Завдяки порадам баби Тасі Лариса та її родина тепер живуть добре, як і раніше.

Related Post

Катька обіцяла незалежно від результату зводити її в СПАКатька обіцяла незалежно від результату зводити її в СПА

Катя слізно просила свою подругу, аби та допомогла перевірити нового хлопця на вірність. Машка, як то кажуть, ноги від вух, зачіска, губи, груди, все доведене до ідеалу, манікюр, вифарбуване волосся.

Я завжди був скептиком, але те що сталося вночі не пояснити… це був точно не соний параліч…Я завжди був скептиком, але те що сталося вночі не пояснити… це був точно не соний параліч…

Іноді трапляються страшні моменти в житті, які змушують повірити в існування неймовірного або містичного явища. Одного разу, прокинувшись серед ночі, я випадково виявляю суцільний дискомфорт і неймовірний тиск в районі