Безсовісний чоловік вирішив запросити коханку на свій день народження, але що робити дружині у такій ситуації?

Євгенія вже давно підозрювала чоловіка у зраді. За останній рік той став виявляти менше уваги до дружини та взагалі з’являтися вдома. То в нього нарада, то завал на роботі. А ще в нього часто бували «ділові зустрічі», в існування яких Євгенія вже давно не вірила.

Вона була прозорливою жінкою і часто покладалася на інтуїцію. А та, своєю чергою, буквально кричала про обман. Байдужість Олексія, його постійна втома і небажання проводити час разом — усі ці неприємні моменти говорили лише про одне. Єдине, що вселяло Євгенії надію, це відсутність реальних доказів зради.

Перевірити телефон у неї не було можливості, тому що екран можна було розблокувати лише за допомогою відбитка пальця Олексія.

Сам факт того, що він приховував доступ до свого телефону таким чином, вже насторожував, але це також не було доказом зради.

Якось, коли вкотре Олексій не прийшов додому вчасно, Євгенія не витримала і пішла у гості до подруги. Та уважно вислухала всі підозри і зрештою зробила пропозицію:

– Слухай, треба найняти детектива.

– Ти знаєш такого? — спитала Євгенія.

– Ні, але думаю, знайти потрібну людину не важко. Можемо зараз подивитися в Інтернеті.

Так вони й зробили. А наступного дня Євгенія вирушила на особисту зустріч із людиною, яка мала нарешті пролити світло на реальний стан справ.

Вони домовилися про ціну, і Євгенія надала всю потрібну інформацію про свого чоловіка.

Минуло 2 тижні. На носі був день народження Олексія. Євгенія дуже постаралася, щоб свято пройшло на ура. Спеціально для цього вона замовила страви з найкращого ресторану у місті.

За її планом, Олексій мав відзначити свій день народження 2 рази. Спочатку зі співробітниками, а наступного дня із родичами.

Для цього вечора Євгенія спеціально придбала вечірню сукню. Вона зробила макіяж, зачіску в салоні та з холодною усмішкою вирушила до ресторану. Цей вечір стане незабутнім.

Більшість співробітників Олексія складалася з чоловіків. Але серед нечисленних жінок була одна дівчина, яку важко не помітити.

То була дочка начальника Олексія, Ірина. Одягнена вона була навіть краще за Євгенію. Все-таки вона була набагато молодша, і гарні речі виглядали на ній по-іншому.

Хоч Євгенія і передбачала її появу, присутність цієї дівчини в її будинку викликала неоднозначну реакцію. Лють і передчуття заволоділи жінкою, і вона не могла дочекатися моменту, коли всі розслабляться.

Минуло кілька годин. Коли гості поїли та потанцювали, Євгенія вирішила, що час діяти. Вона дістала телефон, відкрила чернетку заздалегідь підготовленого повідомлення і натиснула «Надіслати».

У цей момент за столом почулися численні сигнали. Здивовані гості розблокували телефони. Їхня реакція не змусила себе довго чекати. Бліді обличчя та незграбні погляди заполонили простір навколо Олексія та Ірини.

Вони були єдиними, хто не отримав сповіщення і не розуміли, в чому справа.

А справа була в тому, що повідомлення складалося з фотографій Ірини та Олексія в моменти усамітнення в готелі, куди за ними пройшов найнятий детектив. Хоча фото були не надто відвертими, було очевидно, хто і чим там займається.

Цю помсту Євгенія задумала у той момент, коли дізналася, що серед запрошених буде коханка Олексія. Обурена таким нахабством і почуттям безкарності, вона вирішила поставити хрест на роботі свого чоловіка і позбавити його будь-яких перспектив у цій фірмі.

Як колись він поставив хрест на їхньому сімейному житті. Тільки Євгенія буде чеснішою і одразу викладе всі карти на стіл. Так вона й зробила. Показала справжнє обличчя свого чоловіка перед колегами. А також перед начальником, якого хоч і не було за столом, але той точно не залишить повідомлення без уваги.

Незабаром за столом уже нікого не було, окрім самого Олексія та Євгенії. Гості втекли зі свята, навіть дорога коханка.

– Тобі кінець, Льошо, — сказала Євгенія. – І я подаю на розлучення.

– Хіба я так заслужив? — стримуючи гнів, спитав Олексій.

– Так.

– А як же пробачення?

– А зрадників не пробачають.

Наступного дня Євгенія зібрала речі та полетіла у відпустку. Вона вже давно мріяла відвідати якусь країну. А тут така чудова нагода.

Related Post

Через службовий роман, я залишився без роботи і без можливості працювати на нормальних посадахЧерез службовий роман, я залишився без роботи і без можливості працювати на нормальних посадах

Я хочу розповісти вам мою історію. Мені було 25, я влаштувався працювати в рекламну компанію. Працювати там я не хотів. Мене змусило те, що там хороша зарплата, а мені треба

Гороскоп обіцяв багатство, а я на мілиніГороскоп обіцяв багатство, а я на мілині

Мене дуже хвилює моє фінансове становище. За всіма гороскопам у мене зараз період фінансового підйому, а я ледве зводжу кінці з кінцями. Немає грошей навіть на подарунки родичам. Дуже чекаю