Блокую хлопця вже у двохсотий раз. Одружився на іншій, купив машину на євробляхах за 1000$ і думає, що крутий, що маю хотіти з ним відносин….

Піду його заблокую в двохсотий раз.

Історія має початок з осені 2012 року.

Тоді, будучи молодою і незаміжньою, я поверталася від батьків в місто. В автобусі до мене підсів хлопець Женя, ми розговорилися, обмінялися номерами. Через час зустрілися.

Хлопець непоганий, але все одно не мій типаж. Я про це сказала, він почав ще більше бігати за мною. Плакав, писав на стінах біля під’їзду, що він мене любить! Як підсумок: ще небагато часу цієї біганини. Він заспокоївся. Одружився на дівчині, яка від нього і завагітніла.

Він особливо ніде не працював, але був сильно високої думки про себе. Тепер же він поїхав на заробітки до Польщі. Купив машину за $ 1000 і вважає, що це круто.

Пише, телефонує. Каже, що дружину свою Аню не любить, пропонує зустрітися, коли він приїде, шле сердечка.

Я йому сказала, що добре, що я не вийшла за тебе, ось так би і мені зраджував. Загалом, не знаю, якось все це гидко писати, що він не може мене забути, в той час коли у нього є дружина. І до речі, сам мене ревнує. Це просто якась маячня.

Так і підмиває написати цій Ані. Показати, що чоловіче її мені пише і що говорить. Але навіщо? Спати з ним навіть не думаю. Багато разів його блокувала в вайбері. Він з інших номерів починав дзвонити. Каже, що ніколи не бігав ні за ким, намагається показати, що він прямо такий діловий.

Чесно? Піду його заблокую в 200 сотий раз.

Дякуємо за увагу.

Related Post

Грошей немає на життя, зате чоловік купує на останні гроші креветки та крафтове пивоГрошей немає на життя, зате чоловік купує на останні гроші креветки та крафтове пиво

Пишу сюди швидше для тих дівчаток, які ще не встигли вискочити заміж. Хоча навряд чи хтось буде прислухатися до чужих помилок, але все ж … Може хто-небудь задумається … Дівчата