Блокую хлопця вже у двохсотий раз. Одружився на іншій, купив машину на євробляхах за 1000$ і думає, що крутий, що маю хотіти з ним відносин….

Піду його заблокую в двохсотий раз.

Історія має початок з осені 2012 року.

Тоді, будучи молодою і незаміжньою, я поверталася від батьків в місто. В автобусі до мене підсів хлопець Женя, ми розговорилися, обмінялися номерами. Через час зустрілися.

Хлопець непоганий, але все одно не мій типаж. Я про це сказала, він почав ще більше бігати за мною. Плакав, писав на стінах біля під’їзду, що він мене любить! Як підсумок: ще небагато часу цієї біганини. Він заспокоївся. Одружився на дівчині, яка від нього і завагітніла.

Він особливо ніде не працював, але був сильно високої думки про себе. Тепер же він поїхав на заробітки до Польщі. Купив машину за $ 1000 і вважає, що це круто.

Пише, телефонує. Каже, що дружину свою Аню не любить, пропонує зустрітися, коли він приїде, шле сердечка.

Я йому сказала, що добре, що я не вийшла за тебе, ось так би і мені зраджував. Загалом, не знаю, якось все це гидко писати, що він не може мене забути, в той час коли у нього є дружина. І до речі, сам мене ревнує. Це просто якась маячня.

Так і підмиває написати цій Ані. Показати, що чоловіче її мені пише і що говорить. Але навіщо? Спати з ним навіть не думаю. Багато разів його блокувала в вайбері. Він з інших номерів починав дзвонити. Каже, що ніколи не бігав ні за ким, намагається показати, що він прямо такий діловий.

Чесно? Піду його заблокую в 200 сотий раз.

Дякуємо за увагу.

Related Post

Моя дружина пустила до нас пожити подругу, мене виселила на кухню, а подруга виявилася її коханкоюМоя дружина пустила до нас пожити подругу, мене виселила на кухню, а подруга виявилася її коханкою

Нещодавно в нашій квартирі оселилася найкраща подруга моєї дружини. Я й подумати спочатку не міг, що вона так міцно влаштується на наших квадратних метрах. Вона жила у нас і нікуди

Тільки з’являються відносини – вже хочу іншого чоловікаТільки з’являються відносини – вже хочу іншого чоловіка

Я вийшла заміж в 17 років. Любила чоловіка дуже-дуже. Народилися дітки. Все добре було, але в якийсь момент я почала поступово холонути до нього. І стала зраджувати. Після 5 років

Чоловіків лякає моя енергійністьЧоловіків лякає моя енергійність

Мені 19 років. Зовнішні дані непогані, фігура струнка, я непогано розвинена. Часто помічаю, що молоді люди ніби обходять мене стороною через характер. Я ініціативна і впевнена в собі, не боюся

facebook