Богдан постійно казав, що “гарний лівак зміцнює шлюб”. І ось якось його дружина, чемпіонка області з рукопашного бою, випадково почула цю фразу від нього. Ну далі було веселіше, можна сказати, що у неї спрацював “рефлекс”

Хороший “лівак” зміцнює шлюб?

Мій зведений брат постійно говорив щось в стилі “справжній мужик повинен мати коханку” або “хороший лівак зміцнює шлюб”. Звісно, гострий на язик не в присутності дружини.

Скажу про брата, що він трохи дивний тип. Ні, я розумію, любов там і інше … Але брати в дружини чемпіонку області з рукопашного бою, а потім їй зраджувати? Ну це потрібно взагалі бути з привітом.

На позаминулих вихідних ми зібралися у мами на шашлики. Поки я возився з мангалом, Богдан пішов за м’ясом в будинок. Тут підійшла його дружина. Вона попросила прикурити і відійшла. Знає, що я не курю і не люблю сигаретного диму. Ну так от … Вона прикурила, зайшла за ріг сараю, варто задовольняти свою потребу в дозі нікотину.

Тим часом повертається Богдан. В руках несе каструлю з маринованим м’ясом. Я поки перевіряв мангал. Богдан знову завів свою шарманку:

– Сань, ну так че у тебе?

– Та нормально все, зараз вже смажити почну.

– Я не в цьому сенсі. Коханку собі ще не знайшов?

– Ну я і не шукав.

– Блін, та скільки разів тобі говорити, що хороший лівак зміцнює шлюб?

Він не встиг закінчити фразу, як з-за рогу вийшла дружина і прямим ударом в перенісся з характерним хрускотом зламала ніс Богдану. А далі я спостерігав за його падінням немов в сповільненій зйомці. Він гепнувся як в кращих бойовиках 90-х. Його дружина швидко пішла за речами, потім сіла в машину і поїхала. Богдан же відправився в травмпункт.

Я ж досмажував шашлики. Розкрив пиво і практично на самоті насолоджувався гарячими апетитними шматочками підрум’яненої свинини і холодним пивом, поки всі як скажені гасали туди-сюди.

Трохи пізніше Богдан почав всім розповідати, що сталося непорозуміння. Мовляв, він ніколи дружині не зраджував. Але навіть якщо так … За свій довгий язик потрібно відповідати.

Сьогодні лише дізнався, що Богдан з дружиною почали шлюборозлучний процес. З огляду на, що у нього троє маленьких дітей, розлучення тільки через суд. Ініціювала розлучення дружина. Подала на аліменти.

Ось тепер і говоріть, що “хороший лівак зміцнює шлюб” …

Можу сказати з упевненістю, що шлюб зміцнює довіра, злегка розтягнута прелюдія і смачний борщ.

You cannot copy content of this page