fbpx

Богдан постійно казав, що “гарний лівак зміцнює шлюб”. І ось якось його дружина, чемпіонка області з рукопашного бою, випадково почула цю фразу від нього. Ну далі було веселіше, можна сказати, що у неї спрацював “рефлекс”

Хороший “лівак” зміцнює шлюб?

Мій зведений брат постійно говорив щось в стилі “справжній мужик повинен мати коханку” або “хороший лівак зміцнює шлюб”. Звісно, гострий на язик не в присутності дружини.

Скажу про брата, що він трохи дивний тип. Ні, я розумію, любов там і інше … Але брати в дружини чемпіонку області з рукопашного бою, а потім їй зраджувати? Ну це потрібно взагалі бути з привітом.

На позаминулих вихідних ми зібралися у мами на шашлики. Поки я возився з мангалом, Богдан пішов за м’ясом в будинок. Тут підійшла його дружина. Вона попросила прикурити і відійшла. Знає, що я не курю і не люблю сигаретного диму. Ну так от … Вона прикурила, зайшла за ріг сараю, варто задовольняти свою потребу в дозі нікотину.

Тим часом повертається Богдан. В руках несе каструлю з маринованим м’ясом. Я поки перевіряв мангал. Богдан знову завів свою шарманку:

– Сань, ну так че у тебе?

– Та нормально все, зараз вже смажити почну.

– Я не в цьому сенсі. Коханку собі ще не знайшов?

– Ну я і не шукав.

– Блін, та скільки разів тобі говорити, що хороший лівак зміцнює шлюб?

Він не встиг закінчити фразу, як з-за рогу вийшла дружина і прямим ударом в перенісся з характерним хрускотом зламала ніс Богдану. А далі я спостерігав за його падінням немов в сповільненій зйомці. Він гепнувся як в кращих бойовиках 90-х. Його дружина швидко пішла за речами, потім сіла в машину і поїхала. Богдан же відправився в травмпункт.

Я ж досмажував шашлики. Розкрив пиво і практично на самоті насолоджувався гарячими апетитними шматочками підрум’яненої свинини і холодним пивом, поки всі як скажені гасали туди-сюди.

Трохи пізніше Богдан почав всім розповідати, що сталося непорозуміння. Мовляв, він ніколи дружині не зраджував. Але навіть якщо так … За свій довгий язик потрібно відповідати.

Сьогодні лише дізнався, що Богдан з дружиною почали шлюборозлучний процес. З огляду на, що у нього троє маленьких дітей, розлучення тільки через суд. Ініціювала розлучення дружина. Подала на аліменти.

Ось тепер і говоріть, що “хороший лівак зміцнює шлюб” …

Можу сказати з упевненістю, що шлюб зміцнює довіра, злегка розтягнута прелюдія і смачний борщ.

Related Post

Тепер думаю, як би вийти заміж за нього до того, як він оформить іпотеку на квартируТепер думаю, як би вийти заміж за нього до того, як він оформить іпотеку на квартиру

Зустрічалася з хлопцем кілька років. Відносини спочатку були нормальні, а потім якось більше сварок через дрібниці стало, притирання побутове пішло не за планом. Незважаючи на це хлопець мене любить, добре

facebook