Боюся, що чоловік дізнається, скільки у мене було чоловіків до нього

Я соромлюся свого минулого, ненавиджу себе за нього. Зараз я заміжня за коханою людиною, але раніше у мене було багато чоловіків, а мій чоловік дотримується суворих поглядів.

Він погано ставиться до жінок, що змінює партнерів як рукавички і займаються сексом без любові, вважає їх брудом. А я була якраз такою.

Чоловік про це не знає, але кожен раз, коли у нас починається розмова на цю тему, я готова померти від сорому. Перший чоловік, якого я полюбила, ставився до мене жахливо, прямо говорив мені, що мене не любить.

З другим  було ще гірше. Потім було кілька «статусних» чоловіків, щоб довести оточуючим, що я чогось варта.

Були й швидкоплинні зв’язки. Нарешті я зустріла чоловіка, і він показав мені, що таке любов – чиста, щира. Я довго не могла повірити, що таке буває, і він довго мене домагався, терпів мої витівки. Здавалося б, зараз мені треба жити і радіти, а я ніяк не можу забути минуле, відчуваю себе гидотою і обманщицею. Дізнайся чоловік, якою я була, він би мене кинув. Як розібратися в собі і нарешті відпустити минуле?

Євгенія, 29 років. Порада від психолога.
Євгенія, ваш чоловік домагався саме вас і полюбив вас – з усім тим минулим, яке у вас було. Що з ним сталося, чому він раптом почав вважати людей «брудом»? Люди високих моральних принципів взагалі нікого не вважають «брудом» і до всіх ставляться з співчуттям. Після чого він став декларувати вголос такі принципи?

Наскільки я можу зрозуміти з вашої розповіді, ви не робили нічого поганого. Все, чого ви хотіли, – знайти любов і навчитися любити. Дві перші історії ваших стосунків з чоловіками наводять на думку, що, можливо, вам варто попрацювати над самооцінкою. Ви погоджувалися на відносини з людьми, які не поважали і не любили вас, в якомусь сенсі вважаючи, що не заслуговуєте любові. Очевидно, з тих пір мало що змінилося: ви і сьогодні готові дивитися на себе очима іншої людини, оцінювати і судити себе.

Вам безперечно варто знайти фахівця, який зможе вам допомогти: психолога, психотерапевта. А зараз перестаньте себе лаяти, поставтеся до тієї пори свого життя з співчуттям.

Related Post

Народила від 17-річного хлопця, але не можу побудувати з ним сім’юНародила від 17-річного хлопця, але не можу побудувати з ним сім’ю

У 19 років завагітніла і вийшла заміж. Народилася донька. Але чоловік не міг забезпечити сім’ю, ми постійно лаялися і через 4 роки розлучилися. Через місяць стала зустрічатися з іншим. Новий

Ох і з’їздили з подружкою на відпочинок…Ох і з’їздили з подружкою на відпочинок…

Рік тому, ми з подругою поїхали на відпочинок. Я дуже хотіла побачити одну країну. Бажання заводити стосунки у мене не було зовсім. я просто хотіла відпочити, не зустрічатися не закохуватися.

Чоловік мене дратує, але розлучатися страшноЧоловік мене дратує, але розлучатися страшно

У мене двоє дітей шести та двох років. Рік тому дізналася, що чоловік зустрічався з молодими дівчатами. Він, звичайно, все заперечує. І начебто можна повірити в його версію. Але я

facebook