Боюся зважитися, але хочу розлучитися з чоловіком, тому що з його боку ця «правда» і слова про мене та мою сім’ю, пригнічують психологічно

Мене звуть Софія. Мені 21 рік. Я зараз на 8-му місяці вагітності. Скільки себе пам’ятаю, кожен невеликий проміжок часу я шукала нагоди почати життя з чистого аркуша, мабуть, це ще навіть до підліткового віку почалося.

Я завжди була незадоволена собою, у мене комплекси через зовнішність (не подобався ніс, несиметричності обличчя тощо) хоча розумію, що виглядаю більш-менш. Я росла з бабусею, тому що моя мама полетіла працювати за кордон, коли мені було 5-6 років, точно не пам’ятаю.

Спочатку я мала жити з татом, але він вічно намагався влаштувати своє особисте життя, тому я росла з бабусею, дідусем, і старшою двоюрідною сестрою. Скільки пам’ятаю, мені бабуся завжди говорила, що мама покинула мене, що у мене жахливий характер і по життю мені буде тяжко.

І мені, правда, тяжко! Чим старше я стаю, тим більше боюся виглядати якось не так в очах інших людей. Що про мене подумають? Я не можу відмовляти клієнтам, навіть коли це шкодить моєму комфорту. Вічне почуття ревнощів та заздрощів переслідує мене, якщо я бачу більш успішних та красивих дівчат.

Заміж я вийшла, через вагітність, тому що буквально за два місяці дізналися, що матиму дитину. Але чоловік чомусь мене постійно ображає словами про те, що я одна, не потрібна своїм рідним, що вони мене давно кинули і всім крім нього на мені начхати. Ще й додавав, що моя робота не приносить жодного прибутку, і в мене нічого за душею немає.

При цьому ми живемо у моїй квартирі, точніше у квартирі моєї мами. Він обіцяв, що буде житло, але не поспішає з його придбанням. З мамою у мене нормальні стосунки, вона живе в іншій країні, ми постійно на зв’язку. До вагітності, я кожні пів року літала до неї на 3-4 тижні на відпочинок, хоча відпочинок сумнівний…

Працюю я майстром манікюру, у мене багато клієнток, мене ніби цінують як майстра, роботи у мене справді гарні, але збільшити чи озвучувати повну ціну я завжди соромлюся. У декрет досі не пішла, хочу працювати, щоб не втрачати вправності та клієнтів.

Боюся зважитися, але хочу розлучитися з чоловіком, тому що з його боку ця «правда» і слова про мене та мою сім’ю, пригнічують психологічно, ще більше з’являється апатія до життя. Я його не кохаю.

Розумію, що за час декрету, навіть не довгострокового, я втрачу клієнтів, навички, адже робота це, напевно, єдине, чим я пишаюся і чого досягла. Розумію, що у житті треба терміново щось міняти. Дитина (дочка) для мене величезний стимул.

Related Post

Ми дуже любимо свою тепер уже дорослу та заміжню дочку. Але ніколи не очікували, що вона кине насМи дуже любимо свою тепер уже дорослу та заміжню дочку. Але ніколи не очікували, що вона кине нас

Я дуже добре розумію образу та біль батьків яких, діти не запросили на своє весілля. І мені ці сім’ї щиро шкода. Як то кажуть, поки ти сам не побував у

Товариш мого батька перевернув життя з ніг на голову, що тепер робити?Товариш мого батька перевернув життя з ніг на голову, що тепер робити?

Люда завжди відчувала себе старшою ніж є насправді. Особливо вона це бачила в спілкуванні з однолітками. Вона вже реалізувала себе досить непогано в роботі, тому хотіла трішки випустити пар, перепочити,