Божевільна бабуля мого чоловіка

Почну свою розповідь з того що ось уже багато років живу зі своїм чоловіком і до сих пір не можу звикнути до його божевільною сімейки! Коли я почала з ним жити то дізналася що у них традиція кожне свято зустрічати в колі їх великої родини і ця традиція діє до цього дня.

Все почалося з того що на другому році нашого спільного життя в наше коло сім’ї на кожне свято почав приходити якийсь дивний дідок, я спочатку не надала цьому значення але чоловік почав помітно нервувати з появою цього старого. Ось настав новий рік і цей дід знову прийшов і всі йому були дуже раді, як не дивно але тільки не мій чоловік і я вирішила запитати у нього хто ж це ???

На що я дізналася що це коханець його бабусі і всі про це знали, звичайно крім її чоловіка і мене. Я була дуже шокована адже він завжди сидів з одного боку бабусі, а її ні про що не підозрюючий чоловік з іншого. Добре влаштувалася старенька.

Через пару місяців після нового року вони всі почали думати як діда прибрати щоб можна було переїхати бабці до коханця жити адже у них виявляється роман триває вже двадцять п’ять років! А тут як раз їм в радість у її чоловіка на тлі алкоголю поїхав дах і вони відправили його в психіатричну лікарню на лікування і платили головному лікарю гроші щоб він його довше потримав, а вони в цей час допомогли бабці переїхати до коханця.

І яким було здивування діда коли він повернувся з лікарні що божевільна бабця від нього пішла звернувши все на те що з психічно хворим жити боїться і з цього пішла до цього діда. Найприкріше в цій всій ситуації те що чому не можна було всю правду розповісти дідові спочатку на початковій стадії їх відносин з коханцем, а не придумувати всяку нісенітницю і в підсумку зробити діда у всьому винуватим і протримати його в психлікарні місяць.

Але він зла на неї не тримає і сподівається що вона ще до нього повернеться. Минуло вже багато років з того моменту але на свята збираються всі ті ж люди і сидять бабка з коханцем і своїм ще законним чоловіком як і раніше, вона по середині, а вони з боків.

На розлучення вони подавати не хочуть і живуть собі таким пенсійним гаремом, хоч людей радують, є про що бабкам  ввечері на лавочці обговорити. Божевільна баба хаха ось така історія!

You cannot copy content of this page