Брат чоловіка повністю зіпсував наші стосунки, ще й поводиться дуже невдячно

З чоловіком ми разом уже 5 років, одружені 4 роки. Кохаємо одне одного і проблем у стосунках донедавна не було.

Протягом останніх кількох років ми планували відкрити свій невеликий бізнес, для чого у всьому собі відмовляли, економили, накопичували заради майбутньої мети. І ось коли мета почала вимальовуватися, зателефонував старший брат мого чоловіка (це було в листопаді).

Живе він далеко, зарплата маленька, грошей не вистачає, а в липні у його старшої доньки весілля. Весілля молодята хочуть шикарне, з бюджетом майже в 10 тисяч доларів. Це, звичайно, їхня справа, але, як виявилося, я побічно стала їх меценатом.

Річ у тому, що брат чоловіка зібрався в наше місто на заробітки та попросився до нас на пів року пожити, щоб заощадити на житлі. Мій чоловік запропонував йому непогану зарплату в компанії, де він працює, проживання та харчування у нас, тож свої проблеми він за пів року вирішить.

Зі мною коханий навіть не порадився, а на мої боязкі спроби заперечити, що, може, хоча б харчування він оплачуватиме сам, чоловік відповів категоричною відмовою.

Живемо ми з чоловіком далеко не в хоромах, а в однокімнатній студії з невеликим коридорчиком, де є розкладний диван. Тож на піврічні зустрічі гостей, наше житло не розраховане.

Та й з маленькою дитиною почуватися гостем у власній квартирі, мені дуже не подобається. Плюс людиною брат виявився складною і скандальною, виявилося він любить роздавати поради. Особливо йому подобається вчити нас правильно жити.

Я поступово закипала, у сім’ї створилася напружена атмосфера. Потім я не витримала і влаштувала грандіозний скандал, з істерикою, під час якої висловила і чоловікові, і його братові все, що про них думаю.

Чоловік не зрозумів, сказав, що через мене рідного брата з дому виганяти не збирається. Його брат збудував скривджене обличчя, але з’їхати від нас на орендоване житло навіть не запропонував – його і так все влаштовує.

Що робити? Я ніяк не можу зрозуміти, чому у когось весілля, а я пів року повинна годувати і піклуватися про чужого мужика, який до того ж поводиться, м’яко кажучи, неналежним чином. Іти мені з дочкою нікуди, навіть на якийсь час, та й розлучатися з чоловіком у мене немає жодного бажання.

Related Post

Він сказав, що взагалі 1,5 роки повертався до мене з жалю, що не потрібна я йому і кохання немає давноВін сказав, що взагалі 1,5 роки повертався до мене з жалю, що не потрібна я йому і кохання немає давно

Мене звуть Ірина, мені 21 рік, моїй молодій людині теж 21. Зустрічаємося ми вже 4 роки і в наших стосунках було різне. Починалися вони з того, що він мені брехав,

Поки була в Польщі, покохала іншого чоловіка, тепер не знаю, як сказати про це сім’їПоки була в Польщі, покохала іншого чоловіка, тепер не знаю, як сказати про це сім’ї

Моя історія проста та банальна до неможливості. Я вийшла заміж у 20 років. Він був моїм сусідом, ми товаришували з часів школи. Тоді мені здавалося, що він — моє кохання