Брат чоловіка збігає від проблем до нас, я вже втомилася від цього

У мого чоловіка є старший брат Максим. Ми з ним добре спілкуємось. Він може просто в перерві між уроками (він учитель) заїхати до мене в гості на чай. Ми сидимо і просто розмовляємо про те й про це, як друзі.

Але Максим одружений. Має вдома 3 дітей: 2 сини та доньку. І нещодавно його дружина підозріло на мене почала поглядати. Мені це неприємно, але водночас не скажу я Максимові, щоб не ходив до нас у гості, адже нічого такого ми не робимо!

Його дружина постійно сидить удома. Доглядає себе погано, не фарбується, не робить манікюр. І з наших розмов я розумію, що через це він не хоче повертатися додому. Він відноситься до таких чоловіків, які бігають від проблем. Вдома важко, ось він у мене й відсиджується.

Мені не подобається, як він поводиться зі своєю дружиною. Але коли я щось йому говорю, то бачу в ньому небажання щось міняти. Я пропонувала йому подарувати дружині похід у салон або сеанс масажу, дати їй відпочити від хатньої роботи, але він відмахувався.

А нещодавно мені наснився сон, ніби він мене поцілував. Я навіть уві сні встала і втекла. І тепер мене відвідала думка, а чи не ходить він до нас, бо я йому подобаюсь?

Може це й безглуздо. Але я почала частіше йти з дому, щоб він не приходив. Але він щодня дзвонить і питає, вдома я чи ні. Як тільки я вдома, одразу приходить.

Мені не потрібні ці дурниці. Але він дуже схожий на мого чоловіка. Що мені робити? Тільки не кажіть, щоб я з ним поговорила. Я не зможу. Раптом я собі це все надумала?

По суті я для нього ще як маленька дитина. Брату чоловіка 37 років. А може річ у тому, що я ставлю під великий сумнів дружбу між чоловіком та жінкою? Звісно, ​​бувають винятки, але це рідко. Останній чоловік, якому я доводила, що є дружба, став моїм чоловіком.

Related Post

Моя мама і подруга вимагають, щоб я більше не прощала йогоМоя мама і подруга вимагають, щоб я більше не прощала його

Ми з моїм хлопцем із першого дня стосунків почали жити разом. На той момент мені було 17 років, а йому 20 років. Моя мама схвалила це і сказала, щоб він