ЦЕ EASY Життєві історії Брат хоче мене виписати з квартири, а в мене дружина і дві дочки

Брат хоче мене виписати з квартири, а в мене дружина і дві дочки

Всім привіт. Пишу сюди, сподіваючись, що хтось зможе допомогти мені з моєю проблемою.

Мене звуть Єгор, 43 роки. Все життя пропрацював на заводі, одружений. Виховую двох дочок. Про себе нічого не можу сказати: стандартно все насправді. Шкідливих звичок практично не маю, хіба що трохи у свята. Так, звичайне життя.

Навіщо я це все. Можливо, ця інформація буде важливою для суду чи для юриста, я не знаю. Моя проблема полягає в тому, що рідний брат хоче виписати нашу сім’ю з квартири. Без моєї згоди, звичайно. У мене тепер постійно болить серце.

У матері нас було двоє: я та молодший брат. Все своє життя я на правах старшого брата замінював йому батька. Тобто прав жодних, по суті, а обов’язків хоч відбавляй. Але так хотіла мати, тож вибору у мене не було.

Наша із Сергієм різниця у віці 8 років. Тож це я робив всю роботу по дому, вчив молодшого життя, віддавав у сім’ю майже все до останньої копійки.

Коли підріс – одружився, але завжди допомагав рідні. Брат залишився з мамою, але потім ми всі скинулися грошима, брат узяв кредит і поїхав до новопридбаної на вторинному ринку квартири.

Нічого особливого, але для самотнього хлопця дуже добре. Ми з дружиною тоді моталися по зйомних квартирах. Але все було непогано.

Потім матері стало погано. Мною було вирішено переїхати до неї із сім’єю. У нас вже народилася донька, але батьківська квартира має 3 кімнати, тому місця вистачало всім. Звичайно, доглядали за матір’ю ми з дружиною, навіть коли вона вже чекала на появу другої донечки.

Брат завів собі жінку, з якою почав жити. Приходили вони до нас лише у гості. Про жодну допомогу не було й мови. Одного разу я навіть чув, як брат намагався взяти в борг у хворої матері.

Виявилося, що молодший раптом подумав, що в наш час працювати «на когось» — це вже не варіант. Пустився в авантюру з криптовалютою. Ну, значить, там спочатку потрібно щось купити, а потім почекати і продати щось. І тоді, як обіцяють, озолотишся.

Але для цього необхідно мати власний капітал. А його нема.

Ви вже здогадалися, правда? Так і є, Сергій вирішив продати свою квартиру, а виручені гроші пустити за вітром. Звичайно, прогорів, причому серйозно.

Саме до цього часу мами не стало. Тяжкий період для всіх нас, але, крім іншого, у мене були ще й сімейні турботи. Що робити з братом? А звідки мені знати? Нехай знімає кімнату у гуртожитку. Хіба не так?

Проте мама залишила квартиру нам із братом навпіл. Так вона завжди й планувала вчинити. І тепер у мене з’явилися нові турботи. Брат хоче виписати мене із квартири. Продати її, а гроші поділити.

Навіть якщо дуже розумно розпорядитися грошима, вийде максимум непогана однокімнатна квартира або дуже втомлена двокімнатна квартира десь на відшибі. А в мене дружина та двоє дітей.

Допоможіть, будь ласка, порадою. З братом я перестав спілкуватися після його не дуже гарного рішення. Не знаю де, але він відкопав юриста, який іноді мені телефонує. А я в цих справах зовсім не сильний. Що робити, зовсім не розумію.

Втрачати квартиру не хочеться, це змінить все. Сподіваюся на вашу допомогу порадою. Всім заздалегідь удачі і велике дякую.

Related Post

Чоловік купив потужний автомобіль і тепер ганаяє як шумахер, мені страшно, тому що він новачок, а ставиться до поїздок по місту, як до гонкиЧоловік купив потужний автомобіль і тепер ганаяє як шумахер, мені страшно, тому що він новачок, а ставиться до поїздок по місту, як до гонки

Ми хотіли купити машину відразу після весілля, але якось не виходило. Турботи, пов’язані з облаштуванням будинка, займали весь час і забирали все вільні кошти – багато молодят мене зрозуміють. Через

Мені так боляче і прикро, що чоловік кинув мене вагітну і просто хочу його якось покарати, хоча б своїм презирством. Мати тепер змушує мене почати з ним спілкуватися через гроші. А я його ненавиджу за всі образи. І ще у нього все добре, і грошей багато, а у мене все погано і працювати я не можу через постійні погрози зриву вагітностіМені так боляче і прикро, що чоловік кинув мене вагітну і просто хочу його якось покарати, хоча б своїм презирством. Мати тепер змушує мене почати з ним спілкуватися через гроші. А я його ненавиджу за всі образи. І ще у нього все добре, і грошей багато, а у мене все погано і працювати я не можу через постійні погрози зриву вагітності

Мені 29 років. Місяць тому розлучилася з чоловіком. Я на 5-му місяці вагітності. Дитина дуже довгоочіКувандык, золота. Ми чекали його 5 безплідних років. В результаті ЕКО – і удача з

Поки моя одна близька подруга не сказала Фу, це ж після бомжів доношувати речі,Поки моя одна близька подруга не сказала Фу, це ж після бомжів доношувати речі,

Я почала свій невеличкий бізнес, хоча назвати це бізнесом язик не повертається, тому що у скоріше справа яка приносить мені задоволення і звісно ж гроші. Я мама в декреті, хоча