Брат хоче мене виписати з квартири, а в мене дружина і дві дочки

Всім привіт. Пишу сюди, сподіваючись, що хтось зможе допомогти мені з моєю проблемою.

Мене звуть Єгор, 43 роки. Все життя пропрацював на заводі, одружений. Виховую двох дочок. Про себе нічого не можу сказати: стандартно все насправді. Шкідливих звичок практично не маю, хіба що трохи у свята. Так, звичайне життя.

Навіщо я це все. Можливо, ця інформація буде важливою для суду чи для юриста, я не знаю. Моя проблема полягає в тому, що рідний брат хоче виписати нашу сім’ю з квартири. Без моєї згоди, звичайно. У мене тепер постійно болить серце.

У матері нас було двоє: я та молодший брат. Все своє життя я на правах старшого брата замінював йому батька. Тобто прав жодних, по суті, а обов’язків хоч відбавляй. Але так хотіла мати, тож вибору у мене не було.

Наша із Сергієм різниця у віці 8 років. Тож це я робив всю роботу по дому, вчив молодшого життя, віддавав у сім’ю майже все до останньої копійки.

Коли підріс – одружився, але завжди допомагав рідні. Брат залишився з мамою, але потім ми всі скинулися грошима, брат узяв кредит і поїхав до новопридбаної на вторинному ринку квартири.

Нічого особливого, але для самотнього хлопця дуже добре. Ми з дружиною тоді моталися по зйомних квартирах. Але все було непогано.

Потім матері стало погано. Мною було вирішено переїхати до неї із сім’єю. У нас вже народилася донька, але батьківська квартира має 3 кімнати, тому місця вистачало всім. Звичайно, доглядали за матір’ю ми з дружиною, навіть коли вона вже чекала на появу другої донечки.

Брат завів собі жінку, з якою почав жити. Приходили вони до нас лише у гості. Про жодну допомогу не було й мови. Одного разу я навіть чув, як брат намагався взяти в борг у хворої матері.

Виявилося, що молодший раптом подумав, що в наш час працювати «на когось» — це вже не варіант. Пустився в авантюру з криптовалютою. Ну, значить, там спочатку потрібно щось купити, а потім почекати і продати щось. І тоді, як обіцяють, озолотишся.

Але для цього необхідно мати власний капітал. А його нема.

Ви вже здогадалися, правда? Так і є, Сергій вирішив продати свою квартиру, а виручені гроші пустити за вітром. Звичайно, прогорів, причому серйозно.

Саме до цього часу мами не стало. Тяжкий період для всіх нас, але, крім іншого, у мене були ще й сімейні турботи. Що робити з братом? А звідки мені знати? Нехай знімає кімнату у гуртожитку. Хіба не так?

Проте мама залишила квартиру нам із братом навпіл. Так вона завжди й планувала вчинити. І тепер у мене з’явилися нові турботи. Брат хоче виписати мене із квартири. Продати її, а гроші поділити.

Навіть якщо дуже розумно розпорядитися грошима, вийде максимум непогана однокімнатна квартира або дуже втомлена двокімнатна квартира десь на відшибі. А в мене дружина та двоє дітей.

Допоможіть, будь ласка, порадою. З братом я перестав спілкуватися після його не дуже гарного рішення. Не знаю де, але він відкопав юриста, який іноді мені телефонує. А я в цих справах зовсім не сильний. Що робити, зовсім не розумію.

Втрачати квартиру не хочеться, це змінить все. Сподіваюся на вашу допомогу порадою. Всім заздалегідь удачі і велике дякую.

Related Post

Як самотність протягом багатьох років зробила мене ідеальним чоловікомЯк самотність протягом багатьох років зробила мене ідеальним чоловіком

Історія людини, яка пізнала ціну справжнього кохання. «Роки самотності роблять нас краще і навчають розбиратися в людях», – стверджує Олександр, хлопець, який розповів цю історію. – Так вийшло, що через

Моє перше кохання закінчилося вагітністю: Помилка моєї молодості, ну або я так думала.Моє перше кохання закінчилося вагітністю: Помилка моєї молодості, ну або я так думала.

Хочу розповісти Вам одну історію з мого життя, яка перевернула все верх дном. Ще в підлітковому віці я закохалася в хлопця з двору. За вдачею своєю все життя була сірою