fbpx

Брат з дружиною розлучився, це їхня справа. А хрещеницю свою, його дочку, на той момент років чотирьох, я дуже люблю. При першій же можливості забирала її до себе. Грали з нею, книги читали. У цьому віці діти дуже цікаві і рухливі. У вихідні попросила невістку привезти її, звичайно, вона мені не відмовила, оскільки і її люблю

Кажуть, не можна вірити снам, принаймні багатьом. Я навіть до батюшки зверталася з цього приводу. Від диявола, каже. Так.

Але життя переконує в зворотному. Історія іронічна з одного боку, а з іншого, могла закінчиться дуже погано.

Братик з дружиною розлучився, це їхня справа. А хрещеницю свою, його дочку, на той момент років чотирьох, я дуже люблю. При першій же можливості забирала її до себе. Грали з нею, книги читали. У цьому віці діти дуже цікаві і рухливі. У вихідні попросила невістку привезти її, звичайно, вона мені не відмовила, оскільки і її люблю.

Сниться мені сон в цю ж ніч. Над будинком нашим (а живемо в приватному секторі) літає Змій Горинич, вогнем дихає. Страшно мені, але більше не за себе, а за Настуню.

Кличу її, хочу врятувати і прокидаюся в жаху. Казок в цей день ми з нею не читали.

Прокинулася вранці, чітко згадала сон і подумала: «Чого тільки не присниться». Ось вона, бігає, веселиться, добре їй зі мною, вона в безпеці.

Трохи згодом дзвонить невістка, каже, що раптово квитки їй на цікаву програму в цирк привезли, хоче забрати Настуню. Я не проти.

А я тим часом курочку поставила в духовку, Настя тільки з духовки і тільки куряче м’ясо їсть. Але не встигла вона курочку спробувати, мама за нею приїхала.

Ось проводила я їх, заглянула в духовку, визначила, що ще хвилин п’ять і можна вимкнути. Взяла пресу і присіла в крісло на кухні, в стороні від плити. Сиджу, читаю. І раптом.

Я нічого не зрозуміла. Бавовна! І чомусь горить підлога, вся підлога навколо плити, двері холодильника, одна сторона кухонного столика. І навіть відро з водою горить! На мій крик вибіг старший племінник, він знаходився в сусідній кімнаті.

Він швидко зорієнтувався і загасив вогонь.
“Що це?” – просто вигукнула.

На що мій Артем каже:

«Тітка Тань, нам горілку на роботі на Новий рік подарували. Ну я знаю, що ти не дуже добре до спиртного ставишся, ось і прибрав її під плиту. І забув ».

Сказати, що я була в шоці, нічого не сказати. Я відразу стала дякувати Богові, що Настю забрала мама. Адже вона постійно на кухні зі мною крутилася. Та й я під час цього відійшла від плити.

Ось вам і Змій Горинич! Ну чому в такій формі? І як я могла розшифрувати послання? Я ж навіть іронічно до нього поставилася.

Але один факт: пам’ятала все до дрібниць, і сон був дуже барвистим. Снилися мені і прямі віщі сни, які не потребують розшифровки, але це вже інша історія.

Related Post

Присягнулася, що не буду більше вступати в стосунки з одруженими… я дізналася, що після народження сина колишній ще зраджував з іншими жінкамиПрисягнулася, що не буду більше вступати в стосунки з одруженими… я дізналася, що після народження сина колишній ще зраджував з іншими жінками

Одного разу я пішла в магазин. На зворотному шляху, раптово, зустріла колишнього хлопця. Виявилося, він живе тепер поруч, в нашому районі. Розговорилися. Виявилося, Сергій одружився, чекає дитину. Я було вже