Брат збирався одружитися, але моя подруга вирішила його спокусити

Мій брат молодший за мене на чотири роки. Зараз йому 21. Він виріс нормальним, нерозбещеним хлопцем. Все в нього було, як у всіх його однолітків. Закінчив школу, продовжив навчання в інституті. У дев’ятнадцять років став жити цивільним шлюбом із однокласницею Оксаною..

Підробляв, щоб винаймати квартиру. Можливо, через рік, чи два, одружився б, і в мене з’явилися племінники. Але все пішло не так. І виною цьому, мабуть, я сама. У мене є подруга Марічка. Ми дружимо з нею близько п’яти років. Познайомилися на роботі, коли я після закінчення курсів влаштувалася візажистом в один із салонів краси.

І, треба було так статися, що рівно рік тому, на вихідних, я запросила її на шашлики. Ми відпочивали усі разом. Всі разом – це я з подружкою, мій брат Олександр з Оксаною, ще двоє хлопців та дівчина. На цьому вікенді подруга вперше побачила мого брата. І все почалося.

Олександр сподобався їй, і Марічка почала всіляко привертати до себе увагу. І, як я вже здогадалася, вона вирішила спокусити його. Я не зупинила. Мені було цікаво, наскільки Сашко вірний своїй нареченій, і що вийде з цієї витівки. Спочатку мій родич не звертав жодної уваги ні на кого, окрім своєї коханої, поводився рівно і незворушно.

Він зосереджено смажив шашлики, та воркував з Оксаною. Потім всі сіли за стіл, стали їсти шашлик та пити напої, й Сашко почав мінятися на очах. Якось швидко перемкнув  увагу зі своєї однокласниці, на мою подругу. А коли почало смеркатись, взагалі запросив Марічку до ставка, наполегливо пропонуючи показати їй захід сонця. Уявляєте?

Звичайно. Оксану це образило, вона викликала таксі, і поїхала з пікніка додому. А вранці моя подруга та мій брат прокинулися в одному ліжку. Потрібно сказати, хоч Олександр уже не хлопчик, і жив з дівчиною, але й самодостатнім чоловіком його не назвеш. Перше кохання була його першою жінкою, до неї він не мав стосунків.

Прямо з-за парти вони з Оксаною перемістилися в ліжко. Ось і вся його романтична історія життя. І, раптом, з’явилася досвідчена,  приваблива Марічка. Сашко не зміг встояти перед спокусою.
Далі події розвивалися стрімко. Ображена Оксана пішла від Олександра до батьків, а її місце в орендованій квартирі впевнено, та владно зайняла Марічка.

Олександр по вуха закохався в неї. Нині він у повній її владі. Слухає кожне слово, ходить за нею, як телятко на прив’язі. Щасливі та слухняні. А Марічка, аж світиться від щастя. Якось, я намагалася поговорити з нею про стосунки з братом, але з цього нічого не вийшло. Вона просто попросила мене не лізти не у свою справу.

Сказала, що зустріла справжнє кохання, своє щастя. Додала, що незабаром, ми станемо з нею родичами. Я відчуваю сильні докори совісті перед братом, та його колишньою дівчиною. Мені весь час здається, що я у всьому винна. Я дзвонила Оксані, і хотіла поговорити, хоч би втішити, але вона не захотіла розмовляти на цю тему.

Запевнила, що в неї все гаразд. На розмову з Сашком я,  поки що,  не наважилася. А сказати хочеться багато чого. Він зовсім не знає Марічку. Не знає, що до нього в неї було досить бурхливе життя. Вона двічі офіційно була заміжня, двічі жила в цивільному шлюбі. На ній тавро ставити ніде!

Зрештою, вона старша за брата на п’ять років. Я розумію, що Сашко засліплений коханням. Зараз він обожнює свою пасію. Але мине час, і очі його розплющаться. Він побачить, хто перед ним. А повернути час назад уже не вдасться. Можливо, я помиляюсь. Може, це справді справжнє кохання. Що робити, просто не знаю?

You cannot copy content of this page