Братом хлопця виявився мій колишній коханець. Тепер я не знаю що робити

Мені вже 38 років. Зустріла чоловіка, він молодший за мене на 10 років і кличе заміж, хоче дітей. Розповім про свою молодість, хоч і дуже соромно.

Виповнилось мені 16 років, відчула себе дорослою, познайомилася з хлопцем, звали його Єгор. Він був старший за мене. Перший інтим, все вперше і помчало. Міняла хлопців, як рукавички. Мені завжди хотілося лише одного.

У 20 років вийшла заміж, зрадила чоловіку не один раз, я була як німфоманка. Прожили ми з ним три роки, він пішов після того, як дізнався про зради. Ну, а я продовжила далі гуляти, міняти чоловіків.

Тут у нічному клубі зустріла того самого Єгора, першого чоловіка. Він був солідним бізнесменом і це був його клуб. Він запросив мене до себе в кабінет, ми посиділи, поговорили, випили і він запропонував бути його коханкою, я погодилася.

Єгор одружений, його дружина була вагітна на той момент і ще діти росли. Так я з Єгором була п’ять років, він купив мені квартиру, машину. Мені було 28 років, але я не думала про сім’ю взагалі, завжди знаходився чоловік на пару місяців.

З Єгором розлучилися в 31 рік, я взялася за розум і почала працювати, перестала обманювати чоловіків, стала пристойною жінкою і до 38 років були вже романи з квітами, коханням, кіно, ресторанами.

Ось 2022 Новий рік я йду одна, під бій курантів, і тут він – Діма. Це любов з першого погляду. Почали зустрічатися, жити разом. Невдовзі поїхали знайомитися з його родичами, Діма знайомить мене, каже: “мама, тато, сестра і ось мій брат Єгор та його дружина Галина”.

Це був той самий Єгор, з яким ми були коханцями протягом п’яти років. Єгор усміхнувся, познайомився. У мене земля пішла з-під ніг, сіли за стіл, я весь вечір мовчала, вийшла на двір подихати, за мною вийшов Єгор стоїть, мовчить тільки усміхається. Хвилин 10 минуло, заговорив про Діму каже: “не буде він любить тебе дурепу”. І пішов у хату.

Вийшов Діма обійняв, поцілував. У мене все всередині все кипить, згадала свою молодість бурхливу, десятки чоловіків з якими була. Що робити? Сама винна, він молодший за мене, піти і розлучитися, сказати, що не люблю? Справа йде до весілля, зробила тест, вагітна.

Як бути? Позбутися дитини і піти від Діми чи розповісти про своє недолуге минуле життя? Тепер я жалкую про все, що було в минулому.

Related Post

Уявляєте, як у нього округлилися очі, адже бійка зав’язалася, як раз через цей портфель, який лежав вдомаУявляєте, як у нього округлилися очі, адже бійка зав’язалася, як раз через цей портфель, який лежав вдома

Розповім вам про свого колишнього хлопця. Він любив випивати і гуляти. Повертався додому тоді, коли йому цього хотілося і на мене уваги взагалі не звертав, тому в даний момент він

Мамин план був в тому, щоб звести мене і її нахабного квартиранта, який особливо не відрізнявся тактовністюМамин план був в тому, щоб звести мене і її нахабного квартиранта, який особливо не відрізнявся тактовністю

Я пришла в гості до мами. Взяла букет гарних лілій, пляшку хорошого шампанського, крім того ще й невеличкий презент у вигляді набору доглядової косметики. Мама мене радо зустріла, стільки часу

Не можу порозумітися з сином. Я вже сварила, кричала – результат одинНе можу порозумітися з сином. Я вже сварила, кричала – результат один

Не можу порозумітися з сином. У мене двоє дітей – старшому 7 років, молодшій лише 2 роки. Син завжди був дуже емоційний, плаксивий, істеричний. Але з кожним роком стає все