Братом хлопця виявився мій колишній коханець. Тепер я не знаю що робити

Мені вже 38 років. Зустріла чоловіка, він молодший за мене на 10 років і кличе заміж, хоче дітей. Розповім про свою молодість, хоч і дуже соромно.

Виповнилось мені 16 років, відчула себе дорослою, познайомилася з хлопцем, звали його Єгор. Він був старший за мене. Перший інтим, все вперше і помчало. Міняла хлопців, як рукавички. Мені завжди хотілося лише одного.

У 20 років вийшла заміж, зрадила чоловіку не один раз, я була як німфоманка. Прожили ми з ним три роки, він пішов після того, як дізнався про зради. Ну, а я продовжила далі гуляти, міняти чоловіків.

Тут у нічному клубі зустріла того самого Єгора, першого чоловіка. Він був солідним бізнесменом і це був його клуб. Він запросив мене до себе в кабінет, ми посиділи, поговорили, випили і він запропонував бути його коханкою, я погодилася.

Єгор одружений, його дружина була вагітна на той момент і ще діти росли. Так я з Єгором була п’ять років, він купив мені квартиру, машину. Мені було 28 років, але я не думала про сім’ю взагалі, завжди знаходився чоловік на пару місяців.

З Єгором розлучилися в 31 рік, я взялася за розум і почала працювати, перестала обманювати чоловіків, стала пристойною жінкою і до 38 років були вже романи з квітами, коханням, кіно, ресторанами.

Ось 2022 Новий рік я йду одна, під бій курантів, і тут він – Діма. Це любов з першого погляду. Почали зустрічатися, жити разом. Невдовзі поїхали знайомитися з його родичами, Діма знайомить мене, каже: “мама, тато, сестра і ось мій брат Єгор та його дружина Галина”.

Це був той самий Єгор, з яким ми були коханцями протягом п’яти років. Єгор усміхнувся, познайомився. У мене земля пішла з-під ніг, сіли за стіл, я весь вечір мовчала, вийшла на двір подихати, за мною вийшов Єгор стоїть, мовчить тільки усміхається. Хвилин 10 минуло, заговорив про Діму каже: “не буде він любить тебе дурепу”. І пішов у хату.

Вийшов Діма обійняв, поцілував. У мене все всередині все кипить, згадала свою молодість бурхливу, десятки чоловіків з якими була. Що робити? Сама винна, він молодший за мене, піти і розлучитися, сказати, що не люблю? Справа йде до весілля, зробила тест, вагітна.

Як бути? Позбутися дитини і піти від Діми чи розповісти про своє недолуге минуле життя? Тепер я жалкую про все, що було в минулому.

Related Post

Дізналася, що мій хлопець одружений. Довелося звільнитисяДізналася, що мій хлопець одружений. Довелося звільнитися

Я зустрічаюся зі своїм начальником. Він має свій бізнес, стежить за собою, дуже галантний. Раніше таких не зустрічала. Закохалася одразу ж, як побачила, просто відчула, що це та людина, яку

Вона побачила маленьку, перелякану собаку, яка дуже замерзлаВона побачила маленьку, перелякану собаку, яка дуже замерзла

Я хочу розповісти вам історію, яка трапилась зі мною недавно. Чесно, кажучи, я уже давно зневірився у людях, але цей день знову повернув віру в них. На дворі було дуже

Таксист виявився ще тим інтригантом, поїхав через об’їзну, на трасі висадив їх, сказав що з колесом щосьТаксист виявився ще тим інтригантом, поїхав через об’їзну, на трасі висадив їх, сказав що з колесом щось

Лєна провернула ключем і зайшла в квартиру, мами видно не було, тато сидів спиною до неї на терасі і навіть не бачив що вона прийшла. Мамо, тату, я вам подарунки