fbpx

Брати жили в Латвії. Там вони познайомили її з Відункою, яка дала оберіг і наказала його зберігати і ретельно оберігати. З плином часу її сімейне життя раптово розладналося, чоловік пішов до іншої, залишивши її одну з маленькими дітьми

Ця історія сталася не зі мною особисто, але людині, яка її розповіла я довіряю.

Одного зимового вечора, коли вже стемніло і за вікном розгулялася хуртовина, під настрій погоди влаштували ми з подругами посиденьки і стали базікати, в т.ч. про всяке непояснене і містичне.

В гості тоді прийшла подруга моєї родички, вона цю страшилку і розповіла.
Коли вона була молодою і працювала вчителем в залізничній школі, то їздила кожні канікули в гості до братів (проїзд в поїзді у неї був безкоштовний як у працівника ж / д).

Брати жили в Латвії. Там вони познайомили її з Відункою, яка дала оберіг і наказала його зберігати і ретельно оберігати.
З плином часу її сімейне життя раптово розладналося, чоловік пішов до іншої, залишивши її одну з маленькими дітьми.

Вона сильно переживала це, стала розсіяною, її навіть на перегляді шкільного фільму під час уроку вдарило струмом від проектора. Отримала опік, але все обійшлося.

А ось чоловік загинув через час від удару струмом на роботі. Під враженням від цих подій і горя вирішила вона звести рахунки з життям. Далі з її слів:

– Я набрала повну ванну води і вирішила зробити це так. А в сусідній кімнаті дочка грає – чотири рочки. Я про неї забула якось. Зайшла, роздягаюся, думаю про себе.

Тільки підійшла і доторкнулася до ванни, як страшна і невідома сила вдарила в груди, і полетіла я прямо на двері, відкривши її всією вагою тіла.

Вилетіла і сиджу, думаю: що це знайшло на мене і як це я про дітей забула?
Коли вона про це розповідала, нам страшно до жаху було. Придумати вона не могла, і я їй вірю. Не та людина, щоб вигадати.

Все життя пропрацювала в школі – комсомол, партія, громадське активне життя. Багато подорожувала і знала багато всього, так як історик. Це був єдиний випадок, коли вона взагалі зважилася на цю тему говорити і обговорювати такі делікатні теми.

У житті відмахується і не любить говорити на містичні теми, уникає всього незвичайного і незрозумілого, жахами не захоплюється. Може бути, це її той оберіг латвійської ведуньі врятував від непоправного?

Скажу чесно, що квартира у них і правда трохи похмура, хоча і затишна. Прожила в ній вона дуже довго, більше 40 років і тільки нещодавно в силу віку переїхала жити до доньки.

А квартиру цю вони продали під офіс. Ось такі бувають випадки в житті.

Related Post

Сестра наворожила, що моя подружка Оксана постійно пакостить, робить рітуали на підміну долі і “причіпки” на невдачіСестра наворожила, що моя подружка Оксана постійно пакостить, робить рітуали на підміну долі і “причіпки” на невдачі

Історія, яку я тут опишу, сталася в моєму житті так, в принципі, і відбувається досі. Зверніть увагу на хронологію подій – дівчина, про яку піде мова, з’являється в моєму житті

Мій чоловік Петро тихесенько пішов від мене до колишньої дружиниМій чоловік Петро тихесенько пішов від мене до колишньої дружини

Я навіть не знаю, що далі робити … Наші відносини з чоловіком не складалися останнім часом. Але я ніяк не могла подумати, що чоловік піде. Та ще й піде до