fbpx

Будую дачу, маю дорогий позашляховик та високу ЗП, чоловік коли побачив все це почав комплексувати і називати себе голодранецем

Мене недавно познайомили з чоловіком. Він офіцер. Відповідно, людина живе на зарплату, скромно задовольняючись малим.

У мене інше положення, я – успішний адвокат і маю все, що потрібно: квартира в центрі, позашляховик, будую заміський будинок, об’їздила півсвіту.

Все у нас було добре, поки він не побачив мою квартиру і машину. З цього моменту він майже перестав зі мною спілкуватися.

По телефону мені і при зустрічах спільним знайомим він пояснив, що він в порівнянні зі мною – голодранець і мені не пара.

Я намагалася йому пояснити, що потрібно бачити в мені людину, а не антураж і мене його доходи не хвилюють, нехай і мої доходи, в свою чергу, не хвилюють його.

Допоможіть, дорогі чоловіки, підкажіть, які мені слова знайти, щоб чоловік перестав комплексувати і щоб його не образити? Людина він хороший, шкода втрачати.

Related Post

Моя колишня дружина виявилася меркантильноюМоя колишня дружина виявилася меркантильною

Ситуація моя стара як світ. Одружився на красивій дівчині, в яку закохався. Зустрілися ми, коли я вже був досить успішний, міг дати їй все, чого вона хотіла. Людина я абсолютно