fbpx

Буквально два тижні тому з’явилася колишня дівчина мого хлопця Діми і почала дзвонити і писати йому з метою повернути. Включила пісню “прости, я була не права, ти мій єдиний”. А вчора ще й дружина його заявилася, нібито познайомитися зі мною, вся така люб’язна, дитину з собою притягла. Я бачу, що обидві вони націлені на Діму

Колишні дівчата мого хлопця намагаються його повернути…
Добрий день. Мене звуть Валя, у мене є хлопець, Дмитро. Ми з ним не так давно разом – всього пару місяців, зараз потихеньку дізнаємося одне одного, і, так, більшість моментів, про які я дізнаюся, мені подобаються, але є і такі речі, які вганяють мене в ступор і неабияк лякають.

Так, наприклад, я знала, що у Діми до мене була сім’я, з якої він пішов не до кого-небудь, а просто тому що не склалося. Вони розлучилися з дружиною, синові він виплачує аліменти, плюс по можливості допомагає грошима і так.

Про це він розповідав мені в перший же день, як тільки ми познайомилися, так що новиною це не було. Пізніше спливли подробиці їх розлучення – дружина, судячи з його слів, постійно влаштовувала йому скандали, від ревнощів не давала нормально жити, перевіряла телефон, на кожну інформацію, що з’явилася в зоні десяти метрів жінку могла напасти зі звинуваченнями. І так далі. Щоб дитина не дивилася на скандали, Діма пішов. Та й не любив він її вже на той час.

Також виявилося, що після дружини у Діми була дівчина, з якою він жив. Недовго, щось близько півроку, але це також була маленька сім’я. Дівчину звали Валерія, вона була дуже красива, доглянута, працювала моделлю, стежила за собою.

Судячи з усього, вона Дімку зачепила саме зовнішньою красою, після чого стала тягнути з нього гроші. А у нього з грошима все в порядку – у батьків свій бізнес, в якому він також працює і має свою частку. Так ось, вона з Дімки тягнула гроші, водила його навколо пальця, при цьому крутила ще з трьома мужиками, як до нього потім донесли.

І найсмішніше, коли він дізнався, Валерія заявила йому, що в цьому немає нічого такого. Що він консервативний і відстав від життя, а нормальні люди вже давно практикують вільні стосунки!

Коротше, минуле у мого коханого бурхливе і багате. Ви запитаєте, а як це відноситься до мене? А я вам відповім. Буквально два тижні тому з’явилася колишня дівчина Діми і почала дзвонити і писати йому з метою повернути. Включила пісню “прости, я була не права, ти мій єдиний”. А вчора ще й дружина його заявилася, нібито познайомитися зі мною, вся така люб’язна, дитину з собою притягла. Я бачу, що обидві вони націлені на Діму, і у обох зуби, як у акули, а я на їхньому тлі дрібна рибка без стервозності і характеру.

Якщо себе в руки не візьму, то Дімку хтось із них до рук прибере.

Related Post

Єврейська мати: Людина, яка зустрічається з розлученою жінкою з дітьми – це невдаха і паразит!Єврейська мати: Людина, яка зустрічається з розлученою жінкою з дітьми – це невдаха і паразит!

Єврейська мати: Алло !? Дочка: Здрастуй, мамо! Чи можу я залишити у тебе дітей на ніч? М: Вейзмір! Ти з кимось зустрічаєшся? Д: Так. М: З ким? Д: З другом.

Люда постійно після прання чоловікових штанів виймала з машинки мокрі купюриЛюда постійно після прання чоловікових штанів виймала з машинки мокрі купюри

Так уже повелося, що вони одне одному довіряють у всьому. Завжди, у всіх питаннях – абсолютно! Зате скільки купюр вона пересушила і перепрасувала вже за їх щасливе сімейне життя. Всяких-різних:

facebook