Була довга важка розмова, в якій я намагалася не зіпсувати стосунки

Ніколи не думала, що зіткнуся з такою ситуацією, принаймні так скоро.

Ми одружилися у 2018 році. Я вже була вагітна, але це була не просто випадковість. Я відразу попередила чоловіка, що вдруге заміж не піду, доки у нас не вийде дитина (у першому шлюбі за 7 років нічого не вийшло).

Спокійно жили, купили квартиру, народився син. Кілька разів ловила чоловіка на дзвінках повіям, але більше він приводу не давав — завжди ночами, вечорами вдома, всі гроші в будинок, добрий і лагідний.

У 2020 році я захотіла повернутися на роботу – нудно мені вдома стало. Але з маленькою зарплатою та поїздками через все місто, вирішила, що поки вік дозволяє, треба народжувати другого. Весною цього року завагітніла.

А з літа чоловіка ніби підмінили. Ні, він був таким самим, але якимось більш відстороненим. Менше став дзвонити мені вдень, навіть якщо привід був, більше про щось думав. Я вирішила простежити за ним. Майже відразу я з’ясувала, що в обідню перерву він спить зі своєю колегою.

Була довга важка розмова, в якій я намагалася не зіпсувати стосунки. Чоловік сказав, що все з нею у минулому, близькі стосунки вони припинили, але дружити та працювати разом будуть як і раніше. Стверджував, що це був лише інтим. Я, скріпивши серце, повірила.

Сьогодні він із нею знову спав. Емоцій у мене вже жодних. Просто не знаю, що робити. Мені через тиждень народжувати плюс наш перший син трьох років. Це зараз така морока буде з розлученням, з розміном квартири, з переїздами… Хоча чоловік проти розлучення, та й я не горю бажанням рубати з плеча. Куди я з немовлям?

На душі порожньо. Може, я просто боюся щось міняти у своєму житті? Або варто почати ставитись до нього лише як до грошового мішка, засобу забезпечити дітей? Забути про кохання, романтику, зосередитися на материнстві?

Знаю, що не я перша, і не я остання опинилася в такій ситуації, але виговоритися дуже хотілося. Дякую, що прочитали.

Related Post

Олеся навіть не думала що її подруга така підла, поставила себе на місце бідної жінкиОлеся навіть не думала що її подруга така підла, поставила себе на місце бідної жінки

Дві подруги йшли з колясками в магазин. Наталія прожила в цьому селі років з 20, Олеся раніше тут жила і навчалась, потім довелося виїхати, тепер знов вернулась в батьківську хату.

Я розумію, що він не зміниться, принаймні, на краще. Що я не буду щасливою з ним. Але з іншого боку, шалено люблю йогоЯ розумію, що він не зміниться, принаймні, на краще. Що я не буду щасливою з ним. Але з іншого боку, шалено люблю його

Я перебуваю у стосунках із чоловіком дев’ятий місяць. Ми ровесники, нам по 33 роки. Я українка, він татарин. Не описуватиму процес знайомства і перші місяці спільного життя. Скажу лише, що