fbpx

Була війна, від батька ніяких звісток, мати дуже переживала. Одним похмурим днем ​​вона зібралася до циганки поворожити. Я ув’язався за нею. Не встигли переступити поріг будинку, де жила циганка, вона зупинила мати такою реплікою: «Знаю, навіщо до мене прийшла. Не бійся, любий твій прийде з війни живим, а ось синочок нездужає в п’ятдесят років. Тепер йди звідси

Пам’ятаю, як в свята до нас приходили гості. Накривали на стіл, всі сідали, я залазила до батька на коліна, і розмова непомітно перетікала в русло всяких чудес і надзвичайних подій.

Мій батько ділився своїми дитячими враженнями:
– Була війна, від батька ніяких звісток, мати дуже переживала. Одним похмурим днем ​​вона зібралася до циганки поворожити.

Я ув’язався за нею. Не встигли переступити поріг будинку, де жила циганка, вона зупинила мати такою реплікою: «Знаю, навіщо до мене прийшла. Не бійся, любий твій прийде з війни живим, а ось синочок помре в п’ятдесят років. Тепер йди звідси ».

Дід і справді повернувся з війни живим. А батько запам’ятав слова про свою смерть. І коли відбувалися неприємності або батько захворів, він завжди говорив:

– Зі мною до п’ятдесяти років нічого не трапиться, я це точно знаю.

У 48 років у батька стався інфаркт, але його відкачали. Він розповідав, що в той момент підійшов до нього молодший покійний брат Петро і сказав: «Не час ще, поживи».

Але за пів року до п’ятдесяти батько помер від тяжкої хвороби.

Мій батько був чудовий, добрий чоловік, його любили всі жителі селища.

Мене цікавить питання, на яке я, напевно, ніколи не знайду відповіді: циганка передбачила батькові долю або запрограмувала його життя?

Якби вона нічого про нього не сказала, може, він прожив би і до 80 років.

З тих пір я обходжу циган стороною і намагаюся не гадати. Не дарма ж в народі кажуть: не гадай, а то все життя прогадаєш.

Related Post

Батьки говорили мені: – “Не ходи в ліс один! “. Я потім пошкудував, що не послухавсяБатьки говорили мені: – “Не ходи в ліс один! “. Я потім пошкудував, що не послухався

Я зіткнувся з невідомою істотою, якщо так можна це сказати. Сталося це на дачі, днем, коли вирішив один сходити в ліс, не знаю чому мені так захотілося туди йти, адже

Вадим доводив всім своїм друзям та родичам, що Оля його дочекається, що за рік життя в різних містах почуття не вщухнутьВадим доводив всім своїм друзям та родичам, що Оля його дочекається, що за рік життя в різних містах почуття не вщухнуть

Моя життєва історія не особливо багата на яскраві історії або небезпечні випадки. Я не встрявав у проблеми, ніколи не відрізнявся особливою активністю, тому в суспільстві було зарекомендувати себе досить складно.