Було б дивно, якби вийшло: розчарування від сайту знайомств

Є друг, недавно пережив шлюборозлучний процес. І вирішив він шукати розради … в жіночих обіймах.

Коротко про Вадима: 43 роки, істотна залисина, відсутність м’язової маси і великі синці під очима.

Минулої п’ятниці посиділи з ним, поспілкувалися. Він злегка захмелівши почав скаржитися на те, що жінки після першого ж побачення “зливаються”, а деякі навіть знаходять якийсь несуттєвий привід, щоб піти під час самого побачення.

Я не знав, як його підбадьорити, але мене дивував сам факт того, що він примудрявся вмовити жінок на хоч якісь побачення.

Правда вилізла пізніше, коли я побачив фотографію Вадима на сайті знайомств. Він виставив себе восьмирічної давності. У нього ще вісім років тому була хоч якась мускулатура, та й сам він виглядав “свіжіше”.

Якщо порівняти його на фотографії 35-річного та його нинішнього, то різниця … істотна.

На моє резонне питання: “А чого не поставив справжню фотку?”, Відповів, що на тій фотографії він куди краще вийшов.

Так без сумнівів. 8 років тому він виглядав куди краще. Але чого ображатися або дивуватися реакції жінок, бажаючих перервати спілкування?

Related Post

До 38 років була невинна… Я Міші розповіла, що у мене не було серйозних стосунків і в свої 24 роки ще невинна. Я трохи соромилася і пояснила, що так вихована і не хочу до весілля. Мою сповідь він слухав уважно і після закінчення обрадував мене тим, що відреагував із захопленням. Говорив, що шукав таку дівчину як я.До 38 років була невинна… Я Міші розповіла, що у мене не було серйозних стосунків і в свої 24 роки ще невинна. Я трохи соромилася і пояснила, що так вихована і не хочу до весілля. Мою сповідь він слухав уважно і після закінчення обрадував мене тим, що відреагував із захопленням. Говорив, що шукав таку дівчину як я.

Хочу поділитися любовною історією свого життя. З самого дитинства я була скромною і слухняною дівчинкою. Ростила мене бабуся, тому що батьки працювали позмінно на заводі і не могли приділити мені