Було б дивно, якби вийшло: розчарування від сайту знайомств

Є друг, недавно пережив шлюборозлучний процес. І вирішив він шукати розради … в жіночих обіймах.

Коротко про Вадима: 43 роки, істотна залисина, відсутність м’язової маси і великі синці під очима.

Минулої п’ятниці посиділи з ним, поспілкувалися. Він злегка захмелівши почав скаржитися на те, що жінки після першого ж побачення “зливаються”, а деякі навіть знаходять якийсь несуттєвий привід, щоб піти під час самого побачення.

Я не знав, як його підбадьорити, але мене дивував сам факт того, що він примудрявся вмовити жінок на хоч якісь побачення.

Правда вилізла пізніше, коли я побачив фотографію Вадима на сайті знайомств. Він виставив себе восьмирічної давності. У нього ще вісім років тому була хоч якась мускулатура, та й сам він виглядав “свіжіше”.

Якщо порівняти його на фотографії 35-річного та його нинішнього, то різниця … істотна.

На моє резонне питання: “А чого не поставив справжню фотку?”, Відповів, що на тій фотографії він куди краще вийшов.

Так без сумнівів. 8 років тому він виглядав куди краще. Але чого ображатися або дивуватися реакції жінок, бажаючих перервати спілкування?

Related Post

Домовик проявився відразу і у всій красі !!! Ні, він не приходив у гості як той, перший, «рідний» домовик. Цей явно був «чужим»Домовик проявився відразу і у всій красі !!! Ні, він не приходив у гості як той, перший, «рідний» домовик. Цей явно був «чужим»

За моїми багаторічними спостереженнями, люди чітко діляться на дві групи. Одні вірять в домовиків і розповідають про зустрічі з ними, інші категорично заперечують – все це нісенітниця на пісному маслі.

Після пологів я охолола до чоловікаПісля пологів я охолола до чоловіка

Наш роман почався досить бурхливо і швидко, вже через 1,5 року з’явився малюк, проте після народження дитини моє ставлення до чоловіка дуже сильно змінилося. Божевільна пристрасть і любов відійшли кудись

facebook