Бували ситуації коли мати закривалася зі своїм коханцем в одній кімнаті, а батько з коханкою в інший. Дитина сиділа закритою у ванній

Одна дівчина сильно кохала хлопця, так сильно що заради нього була готова на багато що. На одній з вечірок, він випив, вона опинилася поруч і вранці вони прокинулися разом.

Після цього випадку стали зустрічатися, але він не кохав її, йому просто хотілося близькості, а з нею вже було можна. Дівчина не довго думаючи вирішила завагітніти, вона думала що так він назавжди буде поруч з нею, але як вона помилялася. Дівчина завагітніла, вони одружилися і стали жити з його батьками, але щастя не було ні дня в їхньому сімейному житті.

Хлопець все рідше приходив додому, все частіше став пити. Народився хлопчик, бабусі були в захваті, але крім них, ця дитина не була потрібна нікому. Його батько гуляв на ліво і на право, пив, працював ледве ледве, що заробляв, то пропивав, а його мати, та дівчина, втомившись від нелюбові, стала шукати кохання на стороні, але не щастило їй ніяк, ніхто не кохав її, тільки використовували і все.

Хлопчик ріс в нелюбові і практично не бачив своїх батьків. Несподівано цьому подружжю пощастило, бабуся хлопця переїхала до своєї дочки, його матері, а в її квартиру заселилися хлопець дівчина і їх дитина.

Ставши жити окремо вони деякий час намагалися вести звичайний сімейний спосіб життя, але тривало це недовго максимум тиждень, потім почалися п’янки, друзі і коханці і коханки.

Бували ситуації коли мати закривалася зі своїм коханцем в одній кімнаті, а батько з коханкою в інший, дитина сиділа закритою у ванній. Хлопчик ріс як мауглі, вічно брудний і голодний, до тих пір, поки одна з бабусь не забрала його до себе.

Батьки дитини продовжували вести веселий спосіб життя, поки одного разу не спалахнула бійка між чоловіком і співмешканцем дружини, в результаті, хлопчик залишився без матері, а батька посадили на 10 років.

Так закінчилося життя сім’ї де чоловік не кохав дружину, а дружина була дурна, але кохала чоловіка.

Хлопчик виріс у бабусі. Коли його батько вийшов він став зовсім іншою людиною, не пив, став жити з жінкою, працювати і намагався загладити свою провину перед сином, ну, а син його особливо ні в чому не звинувачував, він просто не пам’ятав той час розгулу його сім’ї.

Незабаром у його батька народилася дочка, і він весь свій час намагався проводити з нею, він навчився ремонтувати машини і вони з сином відкрили СТО, нарешті в житті хлопця оселилося щастя, тихе і спокійне, він зрозумів як сильно ненавидів свою першу дружину , вважав що вона зіпсувала все його життя, і тільки за сина він їй був вдячний.

Те своє життя він не згадує, забув, а батьки його першої дружини його давно прокляли, адже дівчина була єдиною дитиною в сім’ї.

Related Post

Марія виявилася дівчиною моїх мрій, закохалася після розмови по телефону, навіть фото мого не бачилаМарія виявилася дівчиною моїх мрій, закохалася після розмови по телефону, навіть фото мого не бачила

Мене звуть Микола, ця історія щасливого початку моїх серйозних відносин, з дівчиною яка подарувала мені і досих пір дарує ті прекрассні почуття, через які я відчуваю себе щасливим і коханим.

facebook