Бували ситуації коли мати закривалася зі своїм коханцем в одній кімнаті, а батько з коханкою в інший. Дитина сиділа закритою у ванній

Одна дівчина сильно кохала хлопця, так сильно що заради нього була готова на багато що. На одній з вечірок, він випив, вона опинилася поруч і вранці вони прокинулися разом.

Після цього випадку стали зустрічатися, але він не кохав її, йому просто хотілося близькості, а з нею вже було можна. Дівчина не довго думаючи вирішила завагітніти, вона думала що так він назавжди буде поруч з нею, але як вона помилялася. Дівчина завагітніла, вони одружилися і стали жити з його батьками, але щастя не було ні дня в їхньому сімейному житті.

Хлопець все рідше приходив додому, все частіше став пити. Народився хлопчик, бабусі були в захваті, але крім них, ця дитина не була потрібна нікому. Його батько гуляв на ліво і на право, пив, працював ледве ледве, що заробляв, то пропивав, а його мати, та дівчина, втомившись від нелюбові, стала шукати кохання на стороні, але не щастило їй ніяк, ніхто не кохав її, тільки використовували і все.

Хлопчик ріс в нелюбові і практично не бачив своїх батьків. Несподівано цьому подружжю пощастило, бабуся хлопця переїхала до своєї дочки, його матері, а в її квартиру заселилися хлопець дівчина і їх дитина.

Ставши жити окремо вони деякий час намагалися вести звичайний сімейний спосіб життя, але тривало це недовго максимум тиждень, потім почалися п’янки, друзі і коханці і коханки.

Бували ситуації коли мати закривалася зі своїм коханцем в одній кімнаті, а батько з коханкою в інший, дитина сиділа закритою у ванній. Хлопчик ріс як мауглі, вічно брудний і голодний, до тих пір, поки одна з бабусь не забрала його до себе.

Батьки дитини продовжували вести веселий спосіб життя, поки одного разу не спалахнула бійка між чоловіком і співмешканцем дружини, в результаті, хлопчик залишився без матері, а батька посадили на 10 років.

Так закінчилося життя сім’ї де чоловік не кохав дружину, а дружина була дурна, але кохала чоловіка.

Хлопчик виріс у бабусі. Коли його батько вийшов він став зовсім іншою людиною, не пив, став жити з жінкою, працювати і намагався загладити свою провину перед сином, ну, а син його особливо ні в чому не звинувачував, він просто не пам’ятав той час розгулу його сім’ї.

Незабаром у його батька народилася дочка, і він весь свій час намагався проводити з нею, він навчився ремонтувати машини і вони з сином відкрили СТО, нарешті в житті хлопця оселилося щастя, тихе і спокійне, він зрозумів як сильно ненавидів свою першу дружину , вважав що вона зіпсувала все його життя, і тільки за сина він їй був вдячний.

Те своє життя він не згадує, забув, а батьки його першої дружини його давно прокляли, адже дівчина була єдиною дитиною в сім’ї.

You cannot copy content of this page