Чекала поки він вирішить, тоді вже про дитя сказала, не хотіла щоб він заради дитини з нею лишився

Все йшло шкереберть. Аліна з Ігорем познайомилися на роботі. У них зав’язався роман, який вовтузився 7 місяців. Просто зустрічі, нічого іншого.

А потім Аліна дізнається що Ігор одружений. Вона не стала йому істерик закочувати чи звинувачувати в чомусь, вирішила на чистоту поговорити. В один з вечорів вона приготувала вечерю, сіла за стіл і чекала 5а нього.

Як завжди Ігор прибіг піднесеному настрої, сказав, що в нього мало часу, але найближчих 2 години він її. Аліна не стала хитрувато та ходити навколо, просто розповіла що вона все знає. Попросила вирішити все тут і зараз. Ігор сказав, що піде від дружини.

Аліна в той вечір себе погано почула, вона відпустила його з тривогою на серці. Дуже скоро Ігор подзвонив і сказав що все вирішив, сказав що скоро буде. Аліна полегшено видихнула.

Більше вона до цього не поверталася, та через деякий час Аліна побачила що спілкування з колишньою жінкою відновилося. І переписки і дзвінки були зовсім не дружніми, не через дитину.

Аліна плакала, нещодавно вона сама дізналася що вагітна, вона надто любила Ігоря щоб відмовитися від нього, але совість мучила її. Аліна відчула на собі все те, що відчувала колишня жінка.

Вона намагалася триматися, вирішила поки про дитину не казати, щоб це не стало причиною неправильного рішення Ігоря. Дала йому 4 дні на те щоб вирішити що йому треба. Сама поїхала в відрядження до моря. Звідти подзвонила колишній і просто вибачилася.

Зоя, жінка Ігоря була ошелешена таким дзвінком, але і сама сказала новину Аліні про те, що вона знає все про вагітність. Дівчата просто співчували одна одній як могли. Відрядження Аліни затягнулося на кілька тижнів, але її в місті нічого не тримало.

По приїзду Ігор зустрів її з літака, сказав що все вирішив, аж тільки тоді дізнався що став батьком. Зоя знайшла своє кохання. Хто зна, якби Аліна не розкаялася, якби не зрозуміла як боляче було Зої, може зараз би все було по іншому. В будь-якому випадку каяття та прийняття це єдине що може врятувати.

Related Post

Син працює в інтернеті: отримує великі кошти, але зовсім не має особистого життяСин працює в інтернеті: отримує великі кошти, але зовсім не має особистого життя

Моєму сину Сашку цього року виповнилося 22 роки. Виховувала я його без батька і дуже старалася, щоб хлопчик виріс справжнім чоловіком і був мені надійною опорою у старості. Він з