Через 17 років чоловік зробив ДНК тест і той показав, що син та дочка не його рідні діти

Хочу поділитися наболілим: мій друг Гена нарешті дізнався правду. Я дуже за нього радий, тому вирішив навіть написати про це. Історія реально не для людей зі слабкими нервами і вразливих.

Марина, дружина Гени, дуже цікава особа: і красунею назвати її не можу, але якось притягує мужиків. Хотілося і мені з нею переспати, але я завжди розставляв пріоритети правильно, та й баб, в принципі, переспати знайти не проблема.

Коротше, з Маринкою через Генку ніколи нічого не планував зайвого. Хочу сказати, хоч одружилися вони рано, Маринка навіть школу не закінчила і завагітніла, Генка теж потім на заочному навчався, але кохали одне одного.

Згодом, звісно почуття згасають, але це не завадило їм народити разом Леху (йому вже 17 років) і Наташку (вона трохи молодша – 15 років).

Якось я не помічав при всій жіночій харизматичності Марини, що вона ходила «на ліво» і Генка мені як другу ніколи не розповідав.

Загалом, при всій вульгарності сьогоднішнього світу і можливості моєї знайомої пари, вони, як не дивно помічені нами, друзями, не були.

Може, звичайно, їх щастя тривало як в казці «довго і щасливо», але з’їла все битовуха. Почуттів не залишилося, діти як би підросли, коротше, і пішло – суд, поділ нажитого майна і, звісно, сварки на цьому грунті.

В ході однієї зі сварок, Генка з незрозумілих мені причин, я вже казав раніше, що подружжя не були спіймані «на гарячому», вирішив зробити експертизу ДНК. І тут почався повний «треш». За результатом ДНК Наталя виявилася точно не його дочкою, а у Олексійки є схожі гени, але він теж не його.

Сказати, що всі були «в шоці» – це нічого не сказати. Дочка, звичайно, була вилитою Мариною, тому якось і не шукали схожість з Геною, бо як ну просто дві краплі води, тільки з різницею 17 років. А ось Олексій явно був його сином, бо не тільки риси обличчя у них були схожі, але і голоси, і навіть манера ходьби – з прискоком, дуже специфічна.

Як виявилося – все дуже навіть просто: почали копати і з’ясували, що Марина завагітніла від Петра Олексійовича, рідного батька Гени. Так що тут можна навіть чорним гумором злегка пройтися – мій знайомий виходить своєму синові не батько, а брат. Так що теж родичі. Не повірю більше нікому !!!

Related Post

Мені не дано було подарувати тобі щастяМені не дано було подарувати тобі щастя

У двадцять шість років я покинула чоловіка, дізнавшись про його зради. Пішла з маленьким сином, вагітна другою, від аліментів відмовилася. Потім довгий час було не до чоловіків і не до

Ватрушки тітки Валі врятували мене від загибелі у пожежіВатрушки тітки Валі врятували мене від загибелі у пожежі

Після закінчення школи я відправився у велике місто. Вступив там до університету, а після закінчення навчання залишився там жити, знайшов роботу. Мої батьки залишилися жити в невеликому селищі. На всі

Боюся виходити заміж за розведеного чоловікаБоюся виходити заміж за розведеного чоловіка

Ми з моїм хлопцем зустрічаємося майже рік. Три місяці тому він зробив мені пропозицію. Начебто у нас «любов з першого погляду», але з кожним місяцем мене все більше бентежить те,

facebook