Через 2 дні лікар виніс вердикт – 5 тиждень вагітності…

Ця історія сталася не зі мною, а з однією моєю знайомою, а точніше колегою. Коли вона мені її розповідала, я мало не плакала. Було їй 17 років, вона познайомилася з молодим цікавим чоловіком, і не дивлячись на різницю у віці, (а було йому 33!) Вони почали зустрічатися.

Він так красиво ставився до неї, казкові відносини були схожі на якісь ну дуже «казкові», наче з фільму. Майже кожен день він починав з того, що забирав її щоб відвезти на навчання з букетом квітів, вечори були завжди насичені романтичними подіями – походом в кіно, вечерею в ресторані, поїздкою на пікнік за місто і т.д.

Він майже відразу прийшов познайомитися з її батьками, обдаровував їх всілякими подарунками, допомагав вирішувати проблеми з бізнесом, так як його бізнес був куди ширший, а у них всього лише маленький магазинчик з продуктами.

На 18-тиріччя Олексій подарував Оксані ювелірний комплект зі справжніми діамантами. І ось коли зимова сесія була здана, він дарує їй путівку на двох до Парижа.

Вона погоджується, вони прекрасно проводять час у відпустці. По приїзду вона пішла на зустріч з подружками в піцерію, на наступний день встала з ранку з моторошною блювотою. Обдзвонив подруг – у всіх все добре, значить – піца була свіжа.

Мама, побачивши її в такому стані, послалася на окліматізацію після поїздки. Загалом на 3 день, коли на Оксані не було вже обличчя, викликали «Швидку».

Лікар після довгого огляду виписав аналізи і через 2 дні гінеколог виніс вердикт – 5 тиждень вагітності. Оксана була щаслива, незважаючи на вік, вона хотіла сім’ю, тим більше Олексій був вже не юним хлопчиком, взагалі ввечері за вечерею вона повідомила йому цю радісну новину.

Олексій, на відміну від більшості чоловіків сприйняв інформацію спокійно, але дав зрозуміти що сім’я для нього тягар, а сенсу в шлюбі він не бачить взагалі, хоча він готовий підтримувати наявні казкові відносини і допомагати у вихованні дитини.

Оксана розлютилася, почалися істерики, батьки намагалися умовити Олексія хоча б на спільне проживання, але на жаль. Через 3 дні Оксана крізь сльози позбулася від моживості бути мамою. Він навіть не намагався умовити її залишити дитину.

«Казкові» відносини розтанули як плаття у Попелюшки після 12 години. Сама вона каже що просто побоялася народжувати від чоловіка, який не готовий брати на себе відповідальність за інших. Зараз вона одружена з простим робітником заводу, виховує красуню-дочку 16 років, і ні про що не шкодує, а «казкові» відносини згадує вкрай рідко.

Related Post

Втратив все, але зберіг діамант для коханоїВтратив все, але зберіг діамант для коханої

Наречений ледь забрав ноги від нетверезих хуліганів, отримав травми і позбувся майже всіх цінностей. Незадовго до весілля Антон вирішив провести час з друзями. Вони добре посиділи в одному барі, потім

Євген сам «збирає» свою кохану на чергове полювання на чоловіків, радить, що одягнутиЄвген сам «збирає» свою кохану на чергове полювання на чоловіків, радить, що одягнути

Жили-були Євген і Людмила, все з виду у них добре було: облаштований будинок, непогані роботи, хороші дітки (син і дочка). Всі хто знав цю родину, прямо в захваті від неї

До 40 років я думав, що вже й не одружуся зовсім… Але на День народження щось змінилося, наче якісь сили мене почули…До 40 років я думав, що вже й не одружуся зовсім… Але на День народження щось змінилося, наче якісь сили мене почули…

Я добре запам’ятав свій сороковий день народження. Це була субота. Звичайна субота, яка нічим не відрізнялася від будь-якої іншої суботи. Я заварив собі каву, дістав з холодильника заздалегідь куплений еклер

facebook