Через 4 місяці у доньки народиться синочок, я стану дідусем та із задоволенням допомагатиму з онуком

Завжди було приємно спостерігати за парами, які перевірили своє кохання багаторічним шлюбом і їхні почуття не загасли. І наш шлюб я вважав таким вдалим та міцним.

З майбутньою дружиною ми познайомились ще на першому курсі університету. Наша взаємна симпатія переросла у справжнє, щире кохання. Ми одружилися. Згодом, із різницею у 4 роки, у нас народилося дві прекрасні донечки – Настя та Даринка.

Життя складалось добре, ми були дружною сім’єю, майже ніколи не сперечались. Дівчатка наші підросли, повиходили заміж та роз’їхались із батьківської оселі. Ми з дружиною залишились удвох, насолоджувались спілкуванням один з одним та чекали онуків, яких готові були окутати теплом і ласкою.

Я навіть не помітив, як наше життя почало змінюватись. Хоча дружина залишалася такою ж привітною і турботливою, та зовнішній вигляд її значно змінився. Вона почала ніби молодитись, чи як.. Стала постійною гостею салонів краси, купувала брендовий одяг, хоча раніше вона не приділяла таким речам стільки уваги.

Хоч ми й не були багатіями, та певні заощадження мали, оскільки доньки вже подорослішали, стали самостійними та не потребували батьківських грошей. Ми могли пожити для себе, діти наші були забезпечені.

Коли у дружини був ювілей, вона виголосила тост:– За все нове і прекрасне у житті!Тоді, не вдумався у цю фразу і просто не звернув на неї уваги.Дружина почала затримуватись на роботі. Приходила завжди якась окрилена, щаслива. Тоді, я й уявити не міг, що причина тому, інший чоловік.

Якось прямо на вулиці до мене підійшов молодий чоловік з проханням поговорити. Він мені був незнайомий, та все ж я погодився на розмову, цікаво було, що мені хоче розповісти. Він довго не міг зважитись почати говорити, та все ж зібрався.

А я, в цей час, уважно в нього вдивлявся.– Ви з дружиною прожили таке прекрасне життя, дайте й іншим насолодитись щастям.Я навіть не знав, що йому відповісти, мені потрібен був час, щоб це все осмислити.

Дружині про зустріч із незнайомцем я не розповів. Вона була така радісна і мрійлива. Боляче було розуміти, в чому криється причина її прекрасного настрою.

Через тиждень ми святкували нашу річницю весілля у колі найближчих людей. Я зважився про все поговорити й розставити крапки над “і”. Я попросив не обманювати мене та розповісти все, як є. Дружина, ніяковіючи, зізналася, що закохалася в іншого, але не могла мене покинути через відчуття вдячності за прожиті роки та за прекрасних доньок.

Я не став влаштовувати скандал, а просто відпустив її. Згодом, від спільних знайомих, я дізнався, що вони оселилися в іншій частині міста, де досі живуть разом. Не знаю чи на довго. Але ось так зруйнувався наш багаторічний шлюб.

Через 4 місяці у доньки народиться синочок, я стану дідусем та із задоволенням допомагатиму з онуком. Не очікував я такого через 27 років спільного щасливого життя, в якому я усього себе присвятив нашій сім’ї.

Тепер життя починається з чистого аркуша.Я стану найкращим дідусем, заміну дружині шукати не стану, досить з мене такого щастя, коли відчуваєш себе зрадженим. Тепер в мене попереду все життя, щоб з цим змиритись.

Related Post

Мені 20 років, а в мене було вже 28 хлопців…Мені 20 років, а в мене було вже 28 хлопців…

Скільки доріг любові мною було пройдено, озирнувшись назад розуміючи, що нічого не коштувало моїх почуттів і нервів. З 14 років я була дуже волелюбною дитиною, і ось коли я закохувалася,