Через 4 роки зустріла колишнього і зрозуміла, що кохала тільки його…

Чи можна двічі увійти в одну і ту ж річку?

Довго зустрічалися з хлопцем, потім розійшлися. Траплялися сварки, непорозуміння, які накопичувалися, а в один день, сніжний ком став таким величезним, що вирішили більше не зустрічатися. Але почуття одне до одного були.

Після вже зустрічалися з різними людьми, але все було не те. Не могла довго забути про нього, порівнювала з новими залицяльниками. Через 4 роки ми випадково зіткнулися в торговому центрі. Він пожартував, що я його прокляла, бо після нашого розриву він так і не зміг побудувати відносини.

Сам почав писати, милі листування тривали до ночі, а з ранку починалися знову. Було відчуття, що ми виросли, минулі образи зникли, а старі почуття, не згасали всі ці роки, вийшли назовні.

Ми були готові знову почати відносини, але я побоювалася, що двічі в одну річку краще не входити.

Подруги радять не повертатися, а спочатку звернутися до психолога. Я пішла до фахівця, щоб розібратися з ситуацією і не наробити нових помилок в старих відносинах.

Досвідчений дядечко розповів мені, що побудувати нові відносини на основі старих можна, якщо вирішити минулі проблеми, а якщо цього не зробити, то знову все розвалиться.

А як ви вважаєте, чи є сенс зустрічатися з колишніми? Або краще відпустити старі почуття і шукати нові відносини?

You cannot copy content of this page