fbpx

Через цю дамочку тепер буду завжди брати передоплату за товари і нехай не ображаються тепер

Відкрила свій невеличкий інтернет магазин, там є різні товари на вибір, але найбільше я роблю акцент на виробах ручної роботи під замовлення. Адже кожному замовнику і клієнту дуже хочеться бути особливим, відчувати що саме над його замовленням потрудилися. Є в мене багато сувенірів, вироби з мила, воску, шоколаду. Все це користується величезним попитом там, де є дні народження, свята або просто бажання зробити приємне дорогій людині.

Зазвичай я беру передоплату за замовлення, тому що начиталася історій, коли замовляти конкуренти чи вороги, а потім просто не виходили на зв’язок, а от товар в кращому випадку треба було продати за півціни, в гіршому – на полицю відмовників для вітрини.

Незважаючи на те, що в мене було дуже багато позитивних відгуків, подяк і похвал на сторінці а також просто в соціальних мережах, деякі унікуми все ж думали, що я хочу обібрати їх до останнього. Але я не піддавалася, хочете замовляти – робіть передоплату в розмірі 60%.

Написала нещадавно мені одна жіночка, я зайшла на її профіль, наче нічого така, і сім’я забезпечена, фото вдома, ремонт гарний, з відпочинку, ну не безхатьки так точно. Замовила 5 новорічних свічок в вигляді ялинки, снігурки і інших персонажів. Я як завжди пояснила про передоплату, але вона так просила, що я вирішила ризикунти, тимпаче що затрати на замовлення всього 100 грн, а заробітку 400. Виконала все ще й на день раніше, відправ та як домовлялися наложеним платежем нової пошти.

Посилку так і не забрали, я була обурена і розчарована, мало того що заплатила за пересилку в 2 боки, за зберігання на почті і витратилася на сам товар, то ще й мені ця дама гнівний коментар лишила, наче я не виконала свою обіцянку.

От як тепер вірити людям. Більше ні-ні.

Related Post