fbpx

Через пару місяців ми поїхали до його батьків. Я вночі зійшла з поїзда, приїхала додому, як вранці вона дала мені віник в руки і сказала: тепер в цьому будинку ти господиня, все роби сама. Я вбирала все будинок, прала їх одяг, гладила, готувала

Ніяк не можу заспокоїтися, хотіла все тримати в собі, але не виходить, тому доведеться поділитися своєю історією.

Зі своїм хлопцем я познайомилася в інтернеті і жили в різних містах, він дуже хороший, добрий, красивий, стабільний чоловік. Ми з ним довго листувалися і він приїхав до моїх батьків.

На той момент я вчилася в школі, мені було 17 років, йому було 25. Через півроку у нас відбулися заручини. Ось тоді я познайомилася з його батьками і спочатку вони здалися мені дуже приємними.
Через пару місяців ми поїхали до його батьків.

Це було моторошно, його мама постійно до мене чіплялася. Я вночі зійшла з поїзда, приїхала додому, як вранці вона дала мені віник в руки і сказала: тепер в цьому будинку ти господиня, все роби сама. Я вбирала все будинок, прала їх одяг, гладила, готувала. Робила їй масажі, крім цього я вважаю, що я надто добре доглядаю за своїм чоловіком, я в буквальному сенсі за ним бігаю як за дитиною.

Все почалося з того що ми пішли на зустріч до його друзів і я одяглася так, як мені подобається. Моєму чоловікові теж подобається, як я одягаюся. Як тільки я вийшла зі своєї кімнати, свекруха, побачивши мене, трохи не зомліла.

Вона перевдягла мене з штанів в плаття і змусила напнути підбори, але це було не самим жахливим. Вона постійно говорила, що мені робити, як робити, що одягнути.

Я навіть вже трохи пошкодувала, що влізла у все це. Вона постійно хвалить свого сина, підносе його як бога (я нічого не кажу, мій чоловік найкращий, але це дратує!), Вона постійно говорить «мій синочок, мій синочок». Хочеться сказати: мама, прокинься, твоєму синові 25 років!

Якось раз вона почала до мене підмазувати, Нібито ми станемо подругами. Почала розпитувати, чи спимо ми разом, на що я відповіла: «ні, звичайно» (поспішаю відзначити, що я дівчинка зі східної сім’ї).

Якось увечері, сидячи за столом, вона почала говорити про попередніх наречених могохлопця – нібито він завидний наречений. Потім подивилася на мене і сказала, що одна у нього була ну дуже красива, навіть гарніше, ніж ти.

«Я йому говорила: бери в дружини, а він є, нікого не хотів брати. От не зрозумію, за що він тебе в дружини бере ».

Я не люблю себе хвалити, буду говорити про себе словами чужих людей. У школі я завжди була в авторитеті, вчителі мене любили і вважали, і навіть після закінчення школи вони виписали шкільну подяку моїм батькам за дочку. Я брала участь у всіх культ-масових заходах, і мене знало все місто, вчилася я добре. Зараз продовжую вчитися в університеті і паралельно на перукаря-стиліста.

Але свекруха постійно мене принижала перед своєю сім’єю. Я навіть йшла в іншу кімнату і мовчки ридала там, тому що зайняла, що якби я сказала своєму майбутньому чоловікові, що вона мене ображає, він мені на це відповість: «Ти що, з глузду з’їхала? Моя мама – свята, вона не могла таке зробити або сказати. Кинь все це з голови, вона тебе дуже любить. Просто помирись з нею, і будьте подругами ».

Дорогі читачі, через кілька місяців буде моє весілля. І я буду жити разом зі своєю свекрухою, тому що він – єдиний син у сім’ї. Що мені робити? Я не зможу з нею жити.
Моя мама взагалі з неї в шоці, єдине, що вона сказала – терпи. Я що ще робити? Стерпиться-злюбиться.

 

 

 

Related Post