Через пів року розписалися, повінчалися і тут він показав себе, скандалити жахливо став, у той час я так любила його, що все прощала

Познайомилися ми в інтернеті на сайті знайомства. Сподобався він мені одразу: симпатичний, привабливий. На першому побаченні одразу поцікавився, скільки я заробляю!

Два тижні зустрічей, і Вася запропонував жити разом (сказав, що він не хлопчик, щоб за ручку зі мною ходити), я погодилася. Зараз я розумію, що мені треба було гнати його. Загалом, прожили ми три місяці, а Василь робить мені пропозицію руки та серця, ще й пропонує повінчатися. Я тоді з радості вся світилася!

Скажу одразу, що стосунки із самого початку не склалися, але я тоді така зачарована і закохана в нього була, тому все прощала. Скандали кожен день, все йому не так. За його словами, я погана господиня, погана дружина, кричав на всю квартиру, щоб чули всі сусіди.

Пів року ніде не працював, казав, що нікуди не беруть без прописки. Пошкодувала, зробила прописку. Житла свого в нього немає, до мене жив у батьків. Далі гірше. Через пів року розписалися, повінчалися і тут він показав себе, скандалити жахливо став, у той час я так любила його, що все прощала.

Зараз живемо другий рік, він своєю поведінкою всі почуття знищив! На жодній роботі не тримається. Дітей спільних у нас немає. В мене від першого шлюбу дочка 18 років. Її зовсім зжер, жене з дому.

Ніякі мої слова і вмовляння на нього не діють! Живе моїм коштом, у моїй квартирі, встановлює свої правила, через одну немиту тарілку чи не викинуте сміття влаштовує такий скандал!

Я йому кажу, що мужик не повинен у господарство потикатися, мовляв, він повинен до хати зарплату дружині нести та сім’ю годувати. Зараз влаштувався двірником, у другу зміну працює, а сьогодні дзвонить, каже, що там скорочують. Мовляв, одного звільнили ніби просто так, мені готуватися, що його, можливо, теж звільнять.

Я йому кажу, що коли ти тут ніяк і ніде не втримаєшся, тоді тобі залишається одне — їхати вахтою на заробітки! Мені так все набридло!

Вирішила одне: або він їде вахтовим методом на заробітки, або я подаю на розлучення! Я його не люблю, скоріше шкодую! Мені лише 37 років, а ось йому 40 років. Думаю, його вже не виправиш!

 

You cannot copy content of this page