Через пів року розписалися, повінчалися і тут він показав себе, скандалити жахливо став, у той час я так любила його, що все прощала

Познайомилися ми в інтернеті на сайті знайомства. Сподобався він мені одразу: симпатичний, привабливий. На першому побаченні одразу поцікавився, скільки я заробляю!

Два тижні зустрічей, і Вася запропонував жити разом (сказав, що він не хлопчик, щоб за ручку зі мною ходити), я погодилася. Зараз я розумію, що мені треба було гнати його. Загалом, прожили ми три місяці, а Василь робить мені пропозицію руки та серця, ще й пропонує повінчатися. Я тоді з радості вся світилася!

Скажу одразу, що стосунки із самого початку не склалися, але я тоді така зачарована і закохана в нього була, тому все прощала. Скандали кожен день, все йому не так. За його словами, я погана господиня, погана дружина, кричав на всю квартиру, щоб чули всі сусіди.

Пів року ніде не працював, казав, що нікуди не беруть без прописки. Пошкодувала, зробила прописку. Житла свого в нього немає, до мене жив у батьків. Далі гірше. Через пів року розписалися, повінчалися і тут він показав себе, скандалити жахливо став, у той час я так любила його, що все прощала.

Зараз живемо другий рік, він своєю поведінкою всі почуття знищив! На жодній роботі не тримається. Дітей спільних у нас немає. В мене від першого шлюбу дочка 18 років. Її зовсім зжер, жене з дому.

Ніякі мої слова і вмовляння на нього не діють! Живе моїм коштом, у моїй квартирі, встановлює свої правила, через одну немиту тарілку чи не викинуте сміття влаштовує такий скандал!

Я йому кажу, що мужик не повинен у господарство потикатися, мовляв, він повинен до хати зарплату дружині нести та сім’ю годувати. Зараз влаштувався двірником, у другу зміну працює, а сьогодні дзвонить, каже, що там скорочують. Мовляв, одного звільнили ніби просто так, мені готуватися, що його, можливо, теж звільнять.

Я йому кажу, що коли ти тут ніяк і ніде не втримаєшся, тоді тобі залишається одне — їхати вахтою на заробітки! Мені так все набридло!

Вирішила одне: або він їде вахтовим методом на заробітки, або я подаю на розлучення! Я його не люблю, скоріше шкодую! Мені лише 37 років, а ось йому 40 років. Думаю, його вже не виправиш!

 

Related Post

Завоювавши чоловіка, втрачаю інтересЗавоювавши чоловіка, втрачаю інтерес

Як тільки розумію, що дійсно подобаюся хлопцю, що він боїться втратити мене, стає нецікаво. Найбільше лякає, коли від мене чекають якихось почуттів, бажань, яких я не відчуваю, але не можу