Перейти до вмісту

Через службовий роман, я залишився без роботи і без можливості працювати на нормальних посадах

Я хочу розповісти вам мою історію. Мені було 25, я влаштувався працювати в рекламну компанію. Працювати там я не хотів. Мене змусило те, що там хороша зарплата, а мені треба було допомагати батькам.

Спочатку не хотілося ходити туди, але потім якось звик. Коли я влаштовувався, я розумів, що доведеться починати з чогось банального. Спочатку відносини у компанії склалися добре. Мені допомагали, я радився із ними. Все було добре, до певного моменту.

Мій начальник був чоловік. У нього була дружина, яка теж працювала у цій компанії. І вона була моєю начальницею. Про неї в компанії чутки були, що вона заводить службові романи. Я думав, що це мені просто так сказали.

І ось одного дня, підійшла вона і почала говорити, щоб ми сьогодні зустрілися в кафе. Я одразу відмовився. Вона погрожувала, що розповість своєму чоловікові, що я до неї домагався. Я розумів, що не можна втрачати цю роботу, і вирішив сходити, посидіти там і піти.

Я прийшов до кафе і побачив її. Сів за столик, і ми почали говорити. Після того, як ми випили, я прокинувся десь у ліжку. Як я зрозумів, вона скористалася мною і у нас з нею щось було. Після цього я повернувся на роботу, але мені було соромно.

Проте мене зненацька підвищили. І чого став боятися більше, це чуток. Я був радий, що ніхто про це не дізнався, продовжував працювати. Відносини з колегами погіршилися, вони не розуміли, як я мало працюю, і отримую більше.

А моя начальниця на роботі на мене після цього не звертала уваги. Проте дзвонила постійно. Я розумів, що як спілкуватимуся з нею, то зростатиму в кар’єрному плані. Але через кілька побачень, мені це набридло і я вирішив з нею розлучитися.

Нещодавно вона почала говорити, що розповість чоловікові і мене звільнять. Тому погоджувався ходити на побачення. Проте мене не вистачило надовго.

Якось я зібрався, і сказав їй все. А вона, як і обіцяла, розповіла все своєму чоловіку. Сказала, що я змушував її зустрічатися зі мною. Чоловік звісно повірив їй, і мене вигнали з роботи.

Я думав на цьому мої проблеми закінчилися, але ж ні. Він був відомою у місті людиною та домовився з компаніями, щоб мене не брали. Шукати роботу було дуже складно.

Через ці проблеми довелося влаштуватися на роботу звичайним охоронцем. Працював я цілий день, і грошей мені звичайно не вистачало. Але цей жахливий випадок мені запам’ятався на все життя, хоч я хотів забути.