fbpx

Через сукню ледь не розлучилася з чоловіком, свекруха тепер до нас ні ногою, буде знати як сина підставляти

Посварилася я з своєю мамою на днях. Вона постійно говорить про те, що чоловік мене не любить, що не хоче одружуватися, але ми спеціально не розписуємося, я отримую допомогу на дитину. Багато хто засуджує таке, але вони ті гроші не лишні, тимпаче що дитина не від нього, він уже мене взяв з 2 річною донечкою на руках.

А я, коли злюсь чи сварюсь з кимось завжди прибирання роблю. От і зараз, дитина в садочку, чоловік на роботі, в мене вихідний. Вивернула весь будинок, всі полиці, тумби і давай прибирати. Як і всі дівчата, я люблю переміряти свій одяг. Є в мене одна особлива сукня, до неї сумочка і туфлі. Воно не йшло комплектом, просто я ідеально скомбінувала. Вдягаю її рідко і на особливі свята. А в сукні потаємний карман всередині на випадок щоб покласти щось негабаратине, типу грошей чи жіночих засобів гігієни. Вдягла, дивлюся, а з нею щось не так, чи то я схудла, чи сукня розтягнулася. Зазираю в карман, а там квитки в кіно, чек з ресторану і візитка готелю. В мене душа в п’ятки впала. Думаю ну все, я тоді якраз з дітьми була у матері, а чоловік тварина така вирішив мені зрадити. Але ж вистачило совісті мою сукню дати. Я побігла до сумочки, там був слід від помади всередині і упаковка серветок з ромашкою, точно не мої, бо в мене на такі висип з’являється.

Плачу, б’ю посуд, вже почала шукати в інтернеті адвоката для розлучення. Дзвінок в двері, беру всю свою волю в кулак, в руках останній келих з набору, який подарувала мені свекруха, виходжу, о, легка на помині. Свекруха стоїть, красуня.

Забрала в мене тихесенько той келих, взяла за руку, стерла сльози і питає що сталося. Я, запинаючись розповіла їй все що думаю про неї і її сина, вигнала за двері. Життю кінець.

Ввечері ще й чоловік прийшов, ох і дісталося йому, він навіть признався що ходив з колегою на каву, бо я влаштувала допит з приводу того, з ким він мене зраджує. Але про сукню він не того, ні словом.

Ввечері знову приїхала свекруха, привезла вина, але в пластиковій тарі, мабуть боялася що я об неї ту бутилку відкрию. Почала признаватися, що тоді коли я була відсутня, вона скористалася деякими моїми речами, бо я телефон не брала а їй край треба було.

Дійсно вона дзвонила, але я ж не буду чатувати телефон в очікуванні її дзвінка. В результаті виявилося що це вона все брала. Мало того, вона ще й спідню білизну мою взяла, обіцяла відіпрати. Я на радощах що це не чоловік все їй подарувала, нехай тепер користується. Але на всяк випадок на свого трішки поображалася і ключі в свекрухи забрала, а то мало що? Хто вважає що так можна в чужий будинок лізти та спіднє позичати?

Related Post

Бабуся розповіла, що її чоловіка приворожила зла жінка, коли він підходив до будинку йому смерділо гівномБабуся розповіла, що її чоловіка приворожила зла жінка, коли він підходив до будинку йому смерділо гівном

Бабуся моя в юності була красунею, при цьому була дуже працьовита. Час був післявоєнний, і вона як старша дочка годувала всю сім’ю. Прадіда поховали. Ось вона і намагалася: то на

І ось довгоочікувана зустріч. Ми зустрілися біля ресторану, я коли йшла, бачила силует чоловіка, який стояв з величезним букетом квітів. Коли я підійшла, я прочитала в його очах захоплення, а в мене був шок. Стояв чоловік на вигляд близько 60 років, шкіра в’яла, так як він дуже худий, майже мого зросту. У мене зріст 1.75 см і він явно був якось дрібніше мене, я не товста, ні, але у мене склалося враження, що я його набагато більшаІ ось довгоочікувана зустріч. Ми зустрілися біля ресторану, я коли йшла, бачила силует чоловіка, який стояв з величезним букетом квітів. Коли я підійшла, я прочитала в його очах захоплення, а в мене був шок. Стояв чоловік на вигляд близько 60 років, шкіра в’яла, так як він дуже худий, майже мого зросту. У мене зріст 1.75 см і він явно був якось дрібніше мене, я не товста, ні, але у мене склалося враження, що я його набагато більша

Почалося все з того, що рік тому я сиділа на одному форумі. Була злободенна тема і я там прокоментувала, у відповідь мені заперечив чоловік, ми з ним почали активно сперечатися,

У мене є два коханці при живому-то чоловікові … І таке можливо!У мене є два коханці при живому-то чоловікові … І таке можливо!

На жаль і таке можливо, так. Я живу зі своїм чоловіком бо люблю його. Не тією сильною любов’ю, яка була в перші роки відносин … а тихою розумною любов’ю, якщо,

facebook