Через сукню ледь не розлучилася з чоловіком, свекруха тепер до нас ні ногою, буде знати як сина підставляти

Посварилася я з своєю мамою на днях. Вона постійно говорить про те, що чоловік мене не любить, що не хоче одружуватися, але ми спеціально не розписуємося, я отримую допомогу на дитину. Багато хто засуджує таке, але вони ті гроші не лишні, тимпаче що дитина не від нього, він уже мене взяв з 2 річною донечкою на руках.

А я, коли злюсь чи сварюсь з кимось завжди прибирання роблю. От і зараз, дитина в садочку, чоловік на роботі, в мене вихідний. Вивернула весь будинок, всі полиці, тумби і давай прибирати. Як і всі дівчата, я люблю переміряти свій одяг. Є в мене одна особлива сукня, до неї сумочка і туфлі. Воно не йшло комплектом, просто я ідеально скомбінувала. Вдягаю її рідко і на особливі свята. А в сукні потаємний карман всередині на випадок щоб покласти щось негабаратине, типу грошей чи жіночих засобів гігієни. Вдягла, дивлюся, а з нею щось не так, чи то я схудла, чи сукня розтягнулася. Зазираю в карман, а там квитки в кіно, чек з ресторану і візитка готелю. В мене душа в п’ятки впала. Думаю ну все, я тоді якраз з дітьми була у матері, а чоловік тварина така вирішив мені зрадити. Але ж вистачило совісті мою сукню дати. Я побігла до сумочки, там був слід від помади всередині і упаковка серветок з ромашкою, точно не мої, бо в мене на такі висип з’являється.

Плачу, б’ю посуд, вже почала шукати в інтернеті адвоката для розлучення. Дзвінок в двері, беру всю свою волю в кулак, в руках останній келих з набору, який подарувала мені свекруха, виходжу, о, легка на помині. Свекруха стоїть, красуня.

Забрала в мене тихесенько той келих, взяла за руку, стерла сльози і питає що сталося. Я, запинаючись розповіла їй все що думаю про неї і її сина, вигнала за двері. Життю кінець.

Ввечері ще й чоловік прийшов, ох і дісталося йому, він навіть признався що ходив з колегою на каву, бо я влаштувала допит з приводу того, з ким він мене зраджує. Але про сукню він не того, ні словом.

Ввечері знову приїхала свекруха, привезла вина, але в пластиковій тарі, мабуть боялася що я об неї ту бутилку відкрию. Почала признаватися, що тоді коли я була відсутня, вона скористалася деякими моїми речами, бо я телефон не брала а їй край треба було.

Дійсно вона дзвонила, але я ж не буду чатувати телефон в очікуванні її дзвінка. В результаті виявилося що це вона все брала. Мало того, вона ще й спідню білизну мою взяла, обіцяла відіпрати. Я на радощах що це не чоловік все їй подарувала, нехай тепер користується. Але на всяк випадок на свого трішки поображалася і ключі в свекрухи забрала, а то мало що? Хто вважає що так можна в чужий будинок лізти та спіднє позичати?

Related Post

Я не відчуваю до своєї дочки тих почуттів, що повиннаЯ не відчуваю до своєї дочки тих почуттів, що повинна

Моїй доньці 2 роки 9 міс. Іноді я ласкава з нею і радісна, іноді мені хочеться сховатися від неї. Я дбаю про неї: годую, одягаю, гуляю, але все це машинально,

Мама позбавить мене квартири, якщо я не розлучусяМама позбавить мене квартири, якщо я не розлучуся

Мама не приймає мого другого чоловіка. Ми разом 4 роки. Познайомилися через рік після розставання з батьком моєї дитини. Фактично син виріс з вітчимом. На самому початку відносин я сказала

Я розумію, що втратила своє “Я” ще в дитинстві, а не після того, як вийшла заміжЯ розумію, що втратила своє “Я” ще в дитинстві, а не після того, як вийшла заміж

Тільки зараз я розумію, що втратила своє “Я” ще в дитинстві, а не після того, як вийшла заміж. З дитинства своїй матері я була взагалі не потрібна. Народжувала вона лише