fbpx

Чоловіча думка про причини появи типових жіночих проблем і поради щодо їх вирішення: Я досить часто читаю історії з життя на цьому сайті і зауважив, що їх авторами найчастіше є жінки. Багато їх проблеми типові

Вони повторюються в різних сповідях, кочують з коментаря в коментар. Але по-справжньому розумних порад, а тим більше методів запобігання появи проблемних ситуацій, дуже мало.

Хотів би висловити свою чоловічу думку на рахунок того, на які граблі наступають жінки і чому їм не обов’язково це робити. Кому цікаво, можуть і далі звинувачувати в усьому чоловіків, але можливо, що комусь мої міркування будуть хоч трохи корисні.

По-перше, далеко не всіх жінок мучить материнський інстинкт і далеко не всі в захваті від того, що народили. Думаю, досить багато доль (і не тільки жіночих) покалічено намертво вбивається в голову метою «обов’язково народити до тридцяти», «нікому на старості склянку води буде принести» і т.д.

Багато жінок, яким це не особливо потрібно, панікують, піддаються суспільному тиску, а потім анонімно на сайтах пишуть історії про те, як ненавидять дитину, як «пожертвували всім» і не змогли займатися улюбленою справою.

Напевно, потрібно все ж жити своєю головою. Обов’язково слухати чужі поради, але вирішувати по-своєму. Немає ніякого універсального щастя для всіх. У кожного воно своє. Не варто робити «як всі», якщо особисто вам це не потрібно і не цікаво.

По-друге, жіночі вирази про «втрачений час» і «я на тебе кращі роки витратила, а ти …» теж не дуже логічні. Стандартна і дуже серйозна помилка більшості жінок – піклуватися про свою зовнішність, а не про свої мізки, професійні навички, кар’єру і гроші, в кінці кінців.

Зовнішність – штука дуже ненадійна і швидко псується. Не розумію, чому жінки роблять ставку саме на неї. Я серйозно, про «сліпих і дурних» чоловіків, які реагують тільки на декольте і ненавидять розумних дівчат, які не дуже актуально – таких серед нас не так вже й багато.

Може бути, до двадцятого століття, поки жінка була, по суті, безправним товаром і баластом як для свого батька, так і для чоловіка, така тактика була виправдана. Але сучасні жіночки наступають на ті ж граблі? І не тільки наступають самі, але і штовхають на них дочок, сестер, подруг.

Попсовий приклад, але якщо жінка – Особистість зіркова (не обов’язково потрібна слава, досить трохи грошей, розуму, зв’язків і т.п.), то завжди знайдеться свій молоденький альфонс (якщо раптом «після сорока» захочеться чогось такого) .

Чоловіки зазвичай не розраховують «вдало одружитися» і не шкодують «про витрачені на дружину найкращі роки», і навіть якщо і піклуються про свою зовнішність, то не для того, щоб вигідно її прилаштувати, швиденько обзавестися дітьми і розслабитися.

Для чоловіка весілля і народження дітей – це тільки початок, стимул більше працювати (в т.ч. і над собою), а не привід покрасуватися в фаті і запостити фоточки на заздрість однокласниць.

Чоловік знає, що крім себе, йому розраховувати нема на кого. А кохана жінка може бути максимум рівноправною іншому, але ніяк не джерелом фінансування його нескінченних “хотілок”.

По-третє, чоловіки не дуже хочуть одружуватися не тих, що їм потрібні все нові і нові молоденькі дурепи, а тому, що крім краси (яка в заміжніх дуже швидко обростає зайвими кілограмами, стрижеться коротший і обзаводиться безперервним «головним болем ») більшість жінок не може запропонувати нічого більш цікавого.

Звісно, рано чи пізно така жінка програє «більш новим моделям», які щосили рекламують себе за допомогою відкритого одягу, макіяжу і важких поглядів.

Розмальована дурна жінка «близько сорока», яка не захотіла стати мудрою, виглядає жалюгідно. І їй просто нічого протиставити таким же дурним, але молодим конкуренткам. Залишається тільки нити і звинувачувати у всіх своїх бідах оточуючих.

На жаль, жінок, які цікаві чоловікові і через кілька років після першої близькості, не так вже й багато. Таким жінкам не потрібен штамп в паспорті. Вони розуміють, що народження дитини не гарантує їм розслабленого життя за рахунок їхнього батька дитини.

Вони знають, що над відносинами з коханим чоловіком потрібно працювати з самого першого поцілунку, кожен день, і робота ця не обмежується нарощенням вій і покупкою мереживої білизни.

Таким жінкам дуже рідко зраджують і від них практично ніколи не йдуть, тому що знайти хоч одну таку – велика удача. І втратити її заради звичайної молоденької дурепи вирішиться тільки повний ідіот. А таких, як я вже писав вище, серед чоловіків зовсім не багато.

Related Post

Подруга влаштовує істерики, заздрячи моїй фігуріПодруга влаштовує істерики, заздрячи моїй фігурі

У подруги занижена самооцінка. Вона вважає себе товстою, заздрить моїй фігурі. Всі втомилися від постійних істерик, вимог замазати її зображення на фотографіях чорним квадратом, щоб ніхто її не бачив. Коли

Мама позбавить мене квартири, якщо я не розлучусяМама позбавить мене квартири, якщо я не розлучуся

Мама не приймає мого другого чоловіка. Ми разом 4 роки. Познайомилися через рік після розставання з батьком моєї дитини. Фактично син виріс з вітчимом. На самому початку відносин я сказала

Зрадив дівчині, а тепер вона сидить на сайтах знайомствЗрадив дівчині, а тепер вона сидить на сайтах знайомств

Працюю в одному місті, а дівчина в іншому. Переїхати зможу тільки через рік. Зрадив їй, але чисто в фізичному плані, а вона дізналася. Образилася, але говорила, що все розуміє. Через