Чоловік 7 років брехав мені про відрядження, насправді він просто їздив гуляти з друзями

Мені 35 років, маю сім’ю, чоловіка та чудового синочка. Ми з коханим разом вже 8 років, одружилися з великого кохання. Скажу одразу, я чоловіка дуже полюбила, і багато речей не одразу помітила.

У перший рік спільного життя, чоловік постійно їздив по відрядженнях. Щомісяця по 10 днів. Іноді по три рази на місяць. Пояснював це роботою, напруженою, і як, мовляв, завжди, він один за всіх віддувається. За всю фірму.

Я звичайно як людина наївна, щиро вірила кожному слову. Потім дізналася про вагітність. Все було добре, і зі здоров’ям, і близькість із чоловіком (вибачте за подробиці) була регулярна, і начебто все добре. Потім народження дитини, а його відрядження все продовжуються.

В якийсь момент я зняла рожеві окуляри. Іноді відрядження було лише на три дні, і можна було повернутися додому, але чоловік залишався з неодруженими друзями, яким додому то й не треба. Згодом виявилося, що там часто бувають компанії з дівчатами легкої поведінки. І мене вразили слова чоловіка: «Та ми з ними просто сиділи».

Потім я дізналася, що відрядження у його фірмі бувають взагалі лише 2 рази на рік, а решта поїздок були просто гулянки з друзями і все!

Так тривало 7 років. Я все дізналася, але чоловік і досі ні в чому не зізнається. Я, звісно, ​​не вірю йому. Ну не вірю я про поїздки в лазню з друзями та поїздку по роботі 2 рази на рік до Таїланду.

Тому нещодавно я вирішила піти від чоловіка, діти стали підростати, полегшало. Чоловік злякався, і став поводитися по-іншому. Перестав їздити, став проводити час у сім’ї, але викреслити той час, ті 7 років брехні я не можу. Виходить, він їздив навіть коли я була вагітна. Та й де гарантії, що він не веселився там з дівчатами?

Якби він зізнався, я постаралася б пробачити, правда. А так не можу. І жити дуже важко, складно йому довіряти. Як бути? З іншого боку, я розумію, що іноді чоловіки і гірші речі роблять, то можливо не все так погано?

Related Post

Невдалі шлюби і друг, який умів чекати роками. Влад дочекався менеНевдалі шлюби і друг, який умів чекати роками. Влад дочекався мене

Закінчилися важкі, хворі відносини. Було лише одне бажання, лягти і не ворушитися, але я не могла собі цього дозволити. Два моїх сина від першого шлюбу не давали ні хвилини спокою.

Я не зважилася народити тому що просто бояласяЯ не зважилася народити тому що просто боялася

Історія моя сумна, тільки тому буду намагатися жартувати, щоб не занудьгували. Просто уточню, що це єдина моя помилка, про яку шкодую, шкодувала і буду шкодувати все життя. І, якщо повернути