fbpx

Чоловік благав мене народити йому дитину, коли я завагітніла він почав потроху пропадати, а потім й зовсім мене покинув, я навіть народити не встигла

Хочу розповісти вам сумну історію з власного життя. Ми одружилися півроку тому, все було чудово.

Потім чоловік почав умовляти мене народити йому дитину, я погодилася. Він був на сьомому небі від щастя, коли дізнався, що я в положенні, весь час цілував мене і гладив живіт.

Минуло 4 місяці і тут він почав пропадати. Говорив, що роботи багато. Ми через це сильно посварилися, він взагалі почав з’являтися вдома раз на тиждень.

З цього все і почалося.
Незабаром чоловік взагалі пропав і перестав відповідати на дзвінки, а якщо відповідав, то розмова була нетривалою.

Потім з’явився, сказав, що йому треба забрати речі, так як їде у відрядження, а коли приїде, то у нас з ним буде все добре, як раніше.

Знову поцілував живіт і пішов. А потім я отримала від нього sms: «Я не приїду, не шукай мене, подавай на розлучення, пробач і прощай!»

Ось так, не пояснивши причину свого відходу, він вчинив зі мною, після чого відключив свій телефон зовсім.

Я думаю: раптом це взагалі не він писав? Адже прийшло смс з інтернету через сайт оператора, по суті його міг надіслати хто завгодно.

Наприклад, його нова пасія або якийсь нерозумний жартівник. Питання таке, які можуть бути причини в даному випадку, адже ми навіть не лаялися?

І ще питання про аліменти: як їх призначити і отримувати тепер, якщо людина ніде не працював офіційно і не живе за місцем прописки? І що буде йому, якщо він не буде платити аліменти? І взагалі невідомо, де він, чи живий.

Я дуже переживаю, хоча і злюся на нього – раптом насправді з ним щось трапилося? Сказав би в обличчя, що йде і кидає мене з дитиною, було б боляче, але хоч не було б цієї лякаючої невідомості. Божеволію, не знаю, що робити, можливо, хтось порадить щось путнє?

Related Post

Подруга дуже попросила, щоб у мене пожив її друг, який звільнився із в’язниціПодруга дуже попросила, щоб у мене пожив її друг, який звільнився із в’язниці

У дитинстві я думала що спочатку потрібно відучитися, а вже після думати про сім’ю та дітей. Мама моя заміж вийшла в 19 років, дивлячись на неї я думала що я

Красива молодість дана багатьом, старість – обранимКрасива молодість дана багатьом, старість – обраним

Моя давня подруга написала мені про свою старість, і я задумалася: чи стара я? Тіло моє іноді говорить: так, стара … але ж серце не погоджується! Ось він, цей лист:

facebook