fbpx

Чоловік благав мене народити йому дитину, коли я завагітніла він почав потроху пропадати, а потім й зовсім мене покинув, я навіть народити не встигла

Хочу розповісти вам сумну історію з власного життя. Ми одружилися півроку тому, все було чудово.

Потім чоловік почав умовляти мене народити йому дитину, я погодилася. Він був на сьомому небі від щастя, коли дізнався, що я в положенні, весь час цілував мене і гладив живіт.

Минуло 4 місяці і тут він почав пропадати. Говорив, що роботи багато. Ми через це сильно посварилися, він взагалі почав з’являтися вдома раз на тиждень.

З цього все і почалося.
Незабаром чоловік взагалі пропав і перестав відповідати на дзвінки, а якщо відповідав, то розмова була нетривалою.

Потім з’явився, сказав, що йому треба забрати речі, так як їде у відрядження, а коли приїде, то у нас з ним буде все добре, як раніше.

Знову поцілував живіт і пішов. А потім я отримала від нього sms: «Я не приїду, не шукай мене, подавай на розлучення, пробач і прощай!»

Ось так, не пояснивши причину свого відходу, він вчинив зі мною, після чого відключив свій телефон зовсім.

Я думаю: раптом це взагалі не він писав? Адже прийшло смс з інтернету через сайт оператора, по суті його міг надіслати хто завгодно.

Наприклад, його нова пасія або якийсь нерозумний жартівник. Питання таке, які можуть бути причини в даному випадку, адже ми навіть не лаялися?

І ще питання про аліменти: як їх призначити і отримувати тепер, якщо людина ніде не працював офіційно і не живе за місцем прописки? І що буде йому, якщо він не буде платити аліменти? І взагалі невідомо, де він, чи живий.

Я дуже переживаю, хоча і злюся на нього – раптом насправді з ним щось трапилося? Сказав би в обличчя, що йде і кидає мене з дитиною, було б боляче, але хоч не було б цієї лякаючої невідомості. Божеволію, не знаю, що робити, можливо, хтось порадить щось путнє?

Related Post

Партнер сильно старше, боюся залишитися вдовоюПартнер сильно старше, боюся залишитися вдовою

У мене був партнер – ровесник. Але відносини були токсичними, ми розлучилися. Зараз я зустрічаюся з чоловіком на п’ятнадцять років старше. Мені з ним комфортно, затишно, можна назвати мої почуття

Троянди, які знайшла Інга, були не від її чоловіка. Ціна зради виявилася дуже великою…Троянди, які знайшла Інга, були не від її чоловіка. Ціна зради виявилася дуже великою…

Після обіду до Інги прийшов Юра з Ольгою. (це продовження другої частини історії) – Так, мама, налякала ти нас. – син з ніжністю гладив Інгу по руці. – Що ж