Чоловік через те, що я не можу мати дітей зовсім мене заїв. Все тикав, що я хвора-крива-коса …

Кращий період в житті будь-якої жінки – це відразу після розлучення…

Прожила в шлюбі з чоловіком 8 років. З дітьми якось не вийшло. Мені здоров’я не дозволяє. Довго лікувалася, але безрезультатно. Чоловік через це останні пару років спільного життя зовсім мене заїв. Все тикав, що я хвора-крива-коса …

І ні, щоб підтримати в цій ситуації – так ще й масла підливав у вогонь. Самій тошно від ситуації, а ще він не вгамовувався і доводив до сліз.

Розлучилися. Було страшно. Боялася невизначеності. З одного боку звикла до чоловіка, рідним він став мені … А з іншого боку … Ну хіба рідна людина буде кожен день доводити до сліз?

Але незатишно і дивно було тільки в перший тиждень після розлучення, а потім життя стало навіть краще, ніж було. Стала займатися тим, чим хотіла я.

Почала ходити на фільмі, які подобаються мені. Почала готувати те, що подобається мені. Почала чай заварювати так, як люблю я.

Це і словами не описати, як добре стало. Я довгий час думала, що кращий період в житті будь-якої жінки – це медовий місяць. Ні! Кращий період в житті будь-якої жінки – це відразу після розлучення.

Зараз себе картаю тільки за те, що не розлучилася кілька років тому. Саме тоді чоловік почав мене мучити.

Життя ж не припинилося на тому факті, що я не можу залишити після себе потомство …

You cannot copy content of this page