fbpx

Чоловік дарує мені духи, які мені не завжди подобаються і мене це дуже бентежить

Моя проблема не так щоб дуже серйозна, але все одно для мене це важливо і мені захотілося про це написати.

Мій чоловік дуже любить дарувати мені духи і всяку парфумерію. Я багато разів йому натякала, що цього робити не варто, тому що я сама можу (і хочу!) вибрати відповідний саме собі аромат, але віз і нині там.

Він чомусь впевнений, що мені обов’язково повинні подобатися ті ж запахи, які подобаються йому і що його кохана жінка повинна пахнути приємно. Приємно в його розумінні цього слова.

Я пробувала «втрачати» флакончики з духами, які мене дратували особливо сильно, але це не допомагає. Чоловік дуже засмучується, що його подарунок «кудись подівся» і дарує повторно те ж саме.

І звісно, викидати його подарунок ще раз у мене просто не піднімається рука – не хочеться його ображати і свідомо провокувати сварку.

Ні, духи він дарує хороші і якісні, це не безрідний ширвжиток з ринку, але навіть найдорожчі аромати не обов’язково повинні подобатися.

Тим більше що у мене сестра працює в парфумерному інтернет-магазині і я можу купити будь-який вподобаний мені компактний парфум або пробник за дуже доступною ціною – практично за собівартістю. Та й сам процес вибору і розглядання мені, як і будь-який, напевно, жінці, дуже подобається і приносить не менш радості, ніж сама покупка.

Підкажіть, будь ласка, як коректно пояснити чоловікові, щоб він перестав купувати мені парфуми? Ображати його не хочеться, він чудова людина, але ось цей його «пунктик» доводить мене до сказу!

Related Post

Не можу зважитися на розмову про розставанняНе можу зважитися на розмову про розставання

Живемо з хлопцем в цивільному шлюбі 6 років, зустрічаємося в цілому 9 років. Дітей немає, офіційно не розписані. Останні пів року думаю про те, щоб розійтися: наші відносини стоять на

Починаю плакати, як тільки чоловік заводить серйозну розмовуПочинаю плакати, як тільки чоловік заводить серйозну розмову

Заміжня 5 років. Важко розповідати чоловікові про свої бажання, мрії, почуття, визнаватися йому в любові, хвалити, підтримувати. Як тільки він запитує про щось, просить про допомогу, я починаю плакати. Намагалася