Чоловік дуже змінився піся весілля, коли отримав від мого батька велику суму грошей “на розвиток бізнесу”. Як можна бути таким лукавим, безсердечним і розважливим?

Боляче усвідомлювати, що ти для чоловіка являєшся лише інструментом в отриманні бажаного. У моєму випадку я була потрібна чоловікові лише для того, щоб отримати від мого батька гроші на розвиток бізнесу.

Я вийшла заміж в 28 років. Все чекала справжню любов. Думала, що зустріла її … любов. За мною став доглядати красивий чоловік. Він вміло виявляв знаки уваги, красиво залицявся, говорив слова, які мріє почути кожна жінка.

Закохалася в нього, вийшла заміж.

Все було нормально. Але чоловік змінився після того, як отримав від мого батька велику суму грошей “на розвиток бізнесу”. Моя сім’я багата і чоловік про це знав ще до весілля. Зараз я розумію, що одружився він не на мені, а на моїх грошах.

Став тепер до мене ставитися так, немов я використана і зіпсована річ. Він усім видом дає зрозуміти, щоб більше я йому не потрібна. Каже такі речі, що слухати боляче.

Хоче, щоб я сама від нього пішла. Можливо, він уже почав зраджувати. Не знаю. І я піду від нього. Для чого жити з таким лукавим чоловіком? Але я боюся, що мій батько наробить дурниць, якщо дізнається все, що я знаю. Він  дуже запальний.

Як можна бути таким лукавим, безсердечним і розважливим?

You cannot copy content of this page