Перейти до вмісту

Чоловік говорив, що я товста. До друзів ходив один, щоб мене не соромитися, а потім заявив, що знайшов струнку коханку

  • від

Стрес і любов: два фактора, які допоможуть схуднути…

Дуже довго не могла схуднути. Зайвої ваги було не особливо багато, але складки на животі і подвійне підборіддя були помітні.

Чоловік висловлював мені з цього приводу, мовляв, “товста” і так далі. Я ніби й сама розуміла, що треба схуднути, хоча слова його мене ображали – рідна людина критикує.

Схуднути у мене не виходило, я намагалася їсти менше, не їсти ввечері, але голод перемагав, я все одно їла і поступово набирала вагу ще більше.

Мій чоловік почав ставитися до мене інакше, холодніші, він став менше приділяти мені часу. Якщо раніше ми відпочивали разом з його друзями, то тепер він став ходити до них один. Одного разу я зрозуміла, що у нього є коханка, але при цьому він сказав, що кидати мене не збирається, коханку, між тим, теж. Ось так ми і жили – я лила сльози, коли він затримувався на роботі або їхав на вихідні. Так, ви скажіть – “Дура! .. Як ти це терпіла? .. Чому не послала? ..”. А я не уявляла собі, як мені без нього жити.

Знаходження в постійному стресі призвело до того, що одного разу я побачила, що схудла. Це було одночасно і радісною подією і трохи сумною, адже причиною скидання ваги був постійний стрес. Але разом з цим у мене і волосся стали страшно вилазити, боялася зовсім зачіску втратити.

Час минав, а коханку він не кидав. А я на грунті нервового стресу почала знову їсти і відчуваю, що вагу набираю. Спробувала тримати себе в руках, але знову не виходило – худнути вдруге вже складніше.

Я вирішила, що пора б жити для себе, не для чоловіка, який мене зневажає, не любить, ігнорує мої потреби, а чисто для себе. І в один прекрасний день я вигнала його з дому, просто сказала, що вистачить. Він не здивувався.

Я проплакала цілий день – було боляче втрачати того, до кого ти була по-справжньому прив’язана. Так, дурна, він зрадник і тиран – я розуміла це, але усвідомлення давалося важко.

Через місяці три я зустріла чоловіка. Роман з ним зав’язався не відразу, він не квапив, я теж придивлялася. Виявився розведеним у зв’язку з тим, що йому дружина зрадила, цей факт нас якось зблизив – обидва ми розуміли ціну зради.

І знаєте, ще через пару-трійку місяців я стала розуміти, що моя фігура прийшла в норму, без зайвих зусиль, строгих дієт і довгого фітнесу.

Як схуднути – або випробуйте глибокий стрес, або знайдіть нову любов, рецепт простий.