fbpx

Чоловік говорив, що я товста. До друзів ходив один, щоб мене не соромитися, а потім заявив, що знайшов струнку коханку

Стрес і любов: два фактора, які допоможуть схуднути…

Дуже довго не могла схуднути. Зайвої ваги було не особливо багато, але складки на животі і подвійне підборіддя були помітні.

Чоловік висловлював мені з цього приводу, мовляв, “товста” і так далі. Я ніби й сама розуміла, що треба схуднути, хоча слова його мене ображали – рідна людина критикує.

Схуднути у мене не виходило, я намагалася їсти менше, не їсти ввечері, але голод перемагав, я все одно їла і поступово набирала вагу ще більше.

Мій чоловік почав ставитися до мене інакше, холодніші, він став менше приділяти мені часу. Якщо раніше ми відпочивали разом з його друзями, то тепер він став ходити до них один. Одного разу я зрозуміла, що у нього є коханка, але при цьому він сказав, що кидати мене не збирається, коханку, між тим, теж. Ось так ми і жили – я лила сльози, коли він затримувався на роботі або їхав на вихідні. Так, ви скажіть – “Дура! .. Як ти це терпіла? .. Чому не послала? ..”. А я не уявляла собі, як мені без нього жити.

Знаходження в постійному стресі призвело до того, що одного разу я побачила, що схудла. Це було одночасно і радісною подією і трохи сумною, адже причиною скидання ваги був постійний стрес. Але разом з цим у мене і волосся стали страшно вилазити, боялася зовсім зачіску втратити.

Час минав, а коханку він не кидав. А я на грунті нервового стресу почала знову їсти і відчуваю, що вагу набираю. Спробувала тримати себе в руках, але знову не виходило – худнути вдруге вже складніше.

Я вирішила, що пора б жити для себе, не для чоловіка, який мене зневажає, не любить, ігнорує мої потреби, а чисто для себе. І в один прекрасний день я вигнала його з дому, просто сказала, що вистачить. Він не здивувався.

Я проплакала цілий день – було боляче втрачати того, до кого ти була по-справжньому прив’язана. Так, дурна, він зрадник і тиран – я розуміла це, але усвідомлення давалося важко.

Через місяці три я зустріла чоловіка. Роман з ним зав’язався не відразу, він не квапив, я теж придивлялася. Виявився розведеним у зв’язку з тим, що йому дружина зрадила, цей факт нас якось зблизив – обидва ми розуміли ціну зради.

І знаєте, ще через пару-трійку місяців я стала розуміти, що моя фігура прийшла в норму, без зайвих зусиль, строгих дієт і довгого фітнесу.

Як схуднути – або випробуйте глибокий стрес, або знайдіть нову любов, рецепт простий. 

Related Post

Мій чоловік Петро тихесенько пішов від мене до колишньої дружиниМій чоловік Петро тихесенько пішов від мене до колишньої дружини

Я навіть не знаю, що далі робити … Наші відносини з чоловіком не складалися останнім часом. Але я ніяк не могла подумати, що чоловік піде. Та ще й піде до

facebook