Чоловік хоче пожити окремо

Після 25 років шлюбу чоловік запропонував роз’їхатися і жити окремо. Сказав, що втомився і хоче пожити для себе. У цьому році йому 50, не працює, достроково вийшов на пенсію. Як мені бути: прийняти його вибір або боротися за відносини? Ми багато пережили разом, мені так важко прийняти його умови.

Наталя, 49 років. Порада від психолога.
Наталя, це непросто – почути такі слова від рідної і близької людини. Але, незважаючи на зобов’язання перед сім’єю, ми не належимо одне одному. Боротися з його рішенням безглуздо. Навряд чи він прийняв його імпульсивно, швидше за все, він багато думав і сказав вам, коли був уже готовий.

Іноді чоловік хоче пожити окремо, якщо в стосунках не вистачає емоційної та фізичної близькості. Буває, нерозуміння накопичується роками. За такий довгий термін, як 25 років, змінюються погляди на життя, інтереси, і часто у подружжя стає менше спільного, ніж було на початку.

Думаю, зараз краще дозволити йому побути на самоті, дати можливість переосмислити ваші відносини. Іноді потрібно відпустити, щоб людина повернулася назад. Щоб залишитися разом, важливо навчитися приймати зміни, які відбуваються в іншому. Можливо, він замкнутий і закритий, тоді вам буде складніше зрозуміти, що його зараз турбує.

Іноді після того, як діти виростають, подружжя відчувають, що їх більше нічого не пов’язує, і тоді навіть незначні відмінності в інтересах викликають бажання розлучитися. Буває, чоловік хоче піти з-під контролю дружини, особливо якщо вона протягом усього шлюбу критикувала, не приймала його поглядів на життя. Крім цього, він може переживати і власну особистісну кризу. Він відчуває потребу в пошуку себе, осмисленні пережитого досвіду.

Related Post

Чоловік постійно на негативі, коли злиться – жбурляє речі…Чоловік постійно на негативі, коли злиться – жбурляє речі…

Чоловік постійно на негативі, 80% часу він незадоволений всім і вся. Прокидається з поганим настроєм, а якщо він гарний, будь-яка дрібниця може все зіпсувати. Починає говорити, що був гарний настрій,

Відрізати половину мізків і влити пару літрів силіконуВідрізати половину мізків і влити пару літрів силікону

Відправляю вам палкий привіт з Латинської Америки, де з недавніх пір живу. Я дуже щаслива і задоволена своїм життям людина. Я живу в кліматі моєї мрії з двома океанами, пальмами

Зрадив дівчині, а тепер вона сидить на сайтах знайомствЗрадив дівчині, а тепер вона сидить на сайтах знайомств

Працюю в одному місті, а дівчина в іншому. Переїхати зможу тільки через рік. Зрадив їй, але чисто в фізичному плані, а вона дізналася. Образилася, але говорила, що все розуміє. Через

facebook